Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche 911 milyen színben...

Porsche 911 milyen színben adja a legjobban a stílust?

Figyelt kérdés

A Porsche jellegzetes, ikonikus sportautója, mely 1964-napjainkig és remélem még sokáig az utcakép és a sportkocsi éra meghatározó szereplője. Békaszerű kerek lámpák, csapott hátulj, VW bogár szerű sziluett, boxermotor a farban stb. A'tizenegyest mindenki ismeri.

Arra vagyok kíváncsi, közvéleménykutatás jelleggel, hogy melyik színben adja ki legjobban a típusra jellemző sajátos stílusú hangulatot. Nyilván ez szubjektív, tehát nincs rossz válasz.



2018. aug. 4. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ezüst vagy sárga
2018. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a sárgát mondanám.
2018. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtök kapott zöld kezecskét :D


Itt a jutalom a válaszokért ;)

[link]

2018. aug. 4. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek sárgában és pirosban nagyon, de az a baj, hogy egyik a Lambó, a másik pedig a Ferrari majdhogynem hivatalos színe. Így marad a szürke, szerintem úgy is nagyon jól néz ki élőben. Erre gondolok:


[link]

2018. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem sárga, piros, bár egyet értek az előttem hozzászólóval, de akkor legyen szó mondjuk az új GT3RS zöld-fekete kombójáról.Az már extrém sportos.

A GT2RS-nek meg a szürke :D

2018. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!