Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is szexi ez a...

Szerintetek is szexi ez a régi Vectra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-0fGe-gCQ28&t=199s


Gyönyörű szép nagy autó és jó kis hangja van. Rendkívül strapabíró autók, a német precizitás nagyon kijött ebbe a modellbe. Nem hiába a németek a világ legjobbjai mindenben.


2018. aug. 4. 16:35
 1/8 A kérdező kommentje:
2018. aug. 4. 16:36
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] Hát nem gyönyörű? Ennyire szép autót még nem csináltak.
2018. aug. 4. 16:45
 3/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Én is nagyon szeretem az A Vectrákat. De nem gondolom, hogy jobbak lennének mondjuk egy hármas jettánál.
2018. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használtautós linkek helyett ezekkel akarod folytatni?
2018. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Az, rendkívül strapabíró....meg szexi.

Miután szereztél egyet, vidd el egy szerelőhöz, és nézesd meg a bölcsőjét.....

2018. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szexi? Én ezt a jelzőt leginkább csajokra szoktam használni. Autókra nem szoktam felizgulni. De ki hogy van ezzel...

Ezek a régi Vectrák mint autók, nekem annyira nem tatszenek. Túlságosan szögletesek, rögtön látszik rajtuk, hogy nem mai gépek. A C Vestra ami úgy ahogy elmegy még kinézetre szerintem. Bár az meg inkább egy nagyra nőtt H Astra szedán.

2018. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Durván túlzásba estél a szavakkal, bár meg kell erősítselek, tényeg nagyon jó autók voltak, azaz VOLTAK. Mert mára egyet sem látsz belőlük az úton, pedig annyira nem is lennének öreg autók. Mind elporladt, szó szerint.

Egyébként számomra is kedves autók, még jó régen nagyapámnak volt egy 1.7-es szívódízel A Vectrája, akkor kisgyerek voltam, életem első komolyautós élményei a Vectrához fűznek, a családi Dacia után. :D

2018. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ronda bontószökevények.

És NEM nagy autó.

És NEM német(GM).

2018. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!