Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4-es 1.9TDI-be: Diesle-Ét...

Sajt1246 kérdése:

Golf 4-es 1.9TDI-be: Diesle-Étolj 50%-50%-ban?

Figyelt kérdés
Teljesen gyári és jó állapotban. Új bolti étolajjat tennék bele természetesen. Ha szükséges esetleg előszerelés mi lenne ez ?

2018. aug. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy mi benn mégis az üzlet?
2018. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
320 Ftért lehet kapni étolajat
2018. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
63%

Az étolaj keverése a gázolajba adózatlan adalékanyagnak minősül, így büntethető. Jellegzetes sültkrumpli szagot fog eregetni a kipufogód, tehát még titkolni is nehéz.

Arról nem is beszélve, hogy tiszta takony lesz az üzemanyagpumpa meg a beömlőnyílás.

Ha rám hallgatsz, nem vágsz bele.

2018. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudok kevesebbért olajt. Szaga nem csak a használtnak van ? 8% így is van benne, meddig higithatom biztonságosan tovább az üzemanyagom?
2018. aug. 4. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Haver múltkor felhív, kérdi dízel e valamelyik autóm, mert tud 250 ft/liter dízelt szerezni. Mondtam neki, hogy nem, nem dízel. Erre pár órára rá hívott , hogy el tudom e vontatni mert 2 órára hagyta a kocsit örizetlenül és a télen ismert gonosz miniszok rosszat tettek a üzemanyagával. Persze , én jégbe bevontattam, befagyott a üzemanyag meg tiszta retek lett minden mi elképzelhető. Azóta OMW-nél tankol, pedig okosba nyomta, darabig....


Javaslom, hogy ne bántsad a tdi motort, régi Regattát is kikészítette az étolaj, és az szívó Dezső volt. Tdi meg igényesebb, gondolom...

2018. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Nekem olyan tíz éve volt egy 2,4-es dízel ötös bmw-m meg egy lángos sütő standom,a kocsit három éves korától 2009-ig az eladásig csak étolajjal tankoltam és bele raktam egy jó 500 ezret semmi baja nem volt tőle szerintem még most is megy valaki alatt,de most már nem merném,mert a rendőrök nagyon rá vannak szállva erre,és iszonyúan büntetnek érte,szerintem te se csináld,plusz annyi rizikót meg se ér az egész,meg ezt úgy éri meg,ahogy én is csináltam,használt olajjal...
2018. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!