Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-learning B kategóriás...

E-learning B kategóriás jogosítványhoz? Tapasztalatok? Hogy ment?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a jogosítványt, viszont ahová menni szeretnék ott csak e-learning van most, a normális oktatás az októberben indul, nekem pedig az már túl későn van egyéb okok miatt (most 1 munkahelyem van,szeptembertől pedig már 2 lesz). Először be kell fizetnem az oktatónál 39 600ft-ot. Ebben az árban lehet kresz könyv ? Mert a normális oktatáshoz van.

2018. aug. 7. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal könnyebb volt. :D Azt mondták bent, hogy olcsóbb is így. Én így a saját tempómban tudtam haladni, nem kellett jegyzetelni, minden modul végén volt teszt, a végén meg egy "kis vizsga". Csak akkor engedtek vizsgázni(az életben), ha ezeket jól oldottam meg. Tudtam mellette zenét hallgatni, haladni vele otthon, munkában, stb. NEKEM személy szerint jók a tapasztalataim vele. Nem kell berohangálni a városba, nem ledarálják az egész KRESZ-t 3 óra alatt, stb..
2018. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Ismerősöm rakta le e learningon keresztül a kreszt. Ki kell fizetni a tandíjat, kapsz egy felhasználó nevet jelszót. Azon a programon ugyan úgy minden le van írva amit tanteremben mondanak. Persze azért másabb hisz van akinek jobbam rögzül valamilyen info ha mondják illetve le van írva. Kresz könyv nincs vagyis nem szokott benne lenni a tandíjba azt külön kell megvenni. Jó ha van hisz abban is lehetnek olyan információk amit ki tudsz egészíteni. Ha végeztél a programmal (az autos iskola latja hol tartasz) ha megfeleltél akkor be kell iratkozni vizsgára.
2018. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 éve tettem le jogsit. E-learning segítségével. Én nem vettem külön kreszkönyvet mert minden benne van ami kellett. Csaj úgy tudsz haladni tovább ha a "kis" vizsgákat jól teljesítetted. Állandóan lehet gyakorolni, és ugyanazok a kérdések vannak, mint az eredeti kreszvizsgán is. Én hibapont nélkül sikeresen vizsgáztam, mert annyit gyakoroltam, hogy az eredeti vizsgán minden kérdés ismerős volt, tudtam a jó választ. Szerintem könnyebb így mint iskolapadban ülve hallgatni.
2018. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak éri meg az e-learning, akik tudnak önállóan tanulni.


Akik otthon a tanulás helyett elkezdenek sorozatot nézni meg facebookozni, azoknak kell a tantermi oktatás, mert ott valamilyen szinten rá vannak kényszerítve, hogy odafigyeljenek.

2018. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is E-learningen keresztül csináltam a Kreszt, nekem nem volt vele semmi problémám, úgy haladtam, ahogy nekem jó volt, tudtam ismételni bármikor, a résztesztek is hasznosak voltak, és elsőre sikerült a vizsga. Én vettem mellé kresz könyvet, hogy akkor is tudjam nézegetni, amikor nem vagyok gépközelben. Szerintem jól felkészített, néhány apróság volt, amit később az oktatóm mondott, hogy az nincs benne az e-learnongben, de tényleg apróságok voltak, amiket fél perc alatt elmondott utána az oktatóm. Amire érdemes figyelni, hogy nehogy kifuss az időből, szóval jól be kell osztani, és érdemes nyomon követni a tartalom résznél, hogy tudd, hogy még mennyi van hátra, mert becsapós lehet. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van esetleg még plusz kérdésed, írj nyugodtan:)
2018. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz :) megy az önálló tanulás , koszonom, mindig az otthon tanult dolgok ragadtak meg jobban :) És kinek mennyi idő volt megcsinalni a kreszt, az elsosegelyt, és a vezetést ?
2018. aug. 7. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Én voltam tantermin is, és e-learningen is.


Véleményem szerint jó az e-learning, DE csak akkor ha nem bemagolod, és nem akarsz minél hamarabb túl lenni rajta, hanem megérteni.

Én a fontos dolgokat kimentettem, kiírtam, ki Print Screen-eltem, és azokat rögzítettem, így könnyen meg tudtam tanulni, és azért jó mert bármikor nyomhatod, akár éjjel 2-kor is otthon.

2018. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem majdnem napra pontosan egy év volt, de abból fél év a kresz volt, mert érettségi évében csináltam, szalagavató, meg minden hülyeség miatt sokáig húztam. De a kresz vizsától számítva 4 hónappal már megvolt a jogsim. 5-ös voltam
2018. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak jó tapasztalataim vannak az E-learninggel kapcsolatban. Ahová én jártam autóssuilba ott ugyanannyiba került mint a rendes tantermi oktatás. Nem terveztem, hogy nem rendes tanfolyamra fogok járni, de felajánlották beiratkozáskor ezt a lehetőséget és sok szempontból kedvezőbb volt. Nem a városban laktam ahol a jogsit csináltam, hanem az egyik kis faluban a közelében, mondanom sem kell a csodálatos tömegközlekedési lehetőségeket. Az órák délután lettek volna, és pont 11. második félévében kezdetem amikor hetente kb 3szor 8 órám volt, de 9. is előfordult. Nem is tudtam volna úgy odafigyelni, meg kb bent éjszakáztam volna a városban, ezért is valasztottam az e-learninget. Én nagyon szerettem, általában a vasárnapok voltak a kreszes napjaim akkor reggel leültem elé és nagyjából egész délelőtt nyomattam. Ha sulis szünet volt vagy volt egy kis szabadidőm nagy ritkán akkor is csináltam. Nagyjából 2 hónap alatt végeztem vele így is, kresz vizsgám meg majd egy hónapra rá volt, bőven tudtam gyakorolni még. Én is vettem kresz könyvet, azt nem adtak az iskolában, nekem sokat segített, mert a papír alapú dolgokról tanulás jobban megy. Elsőre hibátlan lett a vizsgám.

Egyetlen negatívum, hogy akihez jártam vezetni ő lett volna az elméletes is. Mikor már vezetni jártam és valamit bénáztam vagy nem tudtam, akkor jegyezte meg, hogy be kellett volna járni órára, mert internetről nem lehet megtanulni. -.-

2018. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy 1 éve szereztem meg. Nekem olyan másfél évembe tartott, mert amikor elkezdtem a kreszt (ami olyan másfél hónappal később már meg is lett, külföldre mentem 1 évre. Mivel a kresz vizsga 2 évig érvényes, így mire visszajöttem folytattam ott ahol abbahagytam. 40 óra vezetés után, szerencsém volt, mert nagyon hamar kaptam időpontot a vezetési vizsgára is. Külön szerencse, hogy ott is elsőre átmentem. Így nem kellett pótvizsgákkal foglalkoznom.
2018. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!