Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Wagon R+ 1.3 GLX S...

Suzuki Wagon R+ 1.3 GLX S Limited (2003), vagy Ford Fiesta 1.3 Ambiente (2005)?

Figyelt kérdés

650ezerig néztem kisebb, városi autókat, de megbízhatóságuk és olcsó fenntarthatóságuk miatt erre a kettőre esett a választásom , de sajnos nem tudom eldönteni ,hogy melyiket érné meg jobban megvenni.

UI: Más autó is szóba jöhet, csak 650ezer forint alatt legyen! :)

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. aug. 10. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Életem legnagyobb tévedése, hogy eladtam a WagonR+-omat..automata váltós volt, vonóhoroggal, tetőcsomagtartóval..

mondanom sem kell,hogy ezzel építkeztem, négy év alatt mindent vitt, húzott, ami kellhet egy házhoz, és a kerítéshez...beszámítással adtuk el, és így lett

sportszwiftem(2005)


bátran vedd meg a Wagont..életed nagy élménye lesz.

2018. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha felnyitod a hátsó ajtót, bátran aláállhatsz, nem vered be a fejed.

kényelmes a beülés, kiszállás, mert magas.

Kiválóan lehet rakodni, lehajtott ülésekkel mint egy bútorszállító.

2018. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha inkább a nagy rakodótér ill. magas üléspozíció a fontos, akkor WR+, ha pedig stabilabb országúti/autópályás úttartás és balesetvédelem szükséges, akkor a Fiesta.


Kb ezek a kiemelkedő előnyök a két típus esetén.

2018. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ezt mondod, de komolyan?:)
2018. aug. 10. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját szempontjaid szerint kell döntened.

A Wagon R az autópályát nem szereti, nem is arra tervezték (persze használható, de iszákos lesz nagy sebességnél)

A magas ülés pozíció elvitathatatlan tőle, de ez sem mindenkinél szempont.

Ez is Suzuki, ami megbízhatóságot is jelent, természetesen vásárlás előtt át kell vizsgálni.

A Wagon R egy mini teherautó, amit persze a külső méretéhez mérten kell érteni, a Fiesta sportosabb, szebb, de nem megbízhatóbb.

Bele kell ülni mindkettőbe, azt csak te tudod neked milyen szempontok a fontosak.

2018. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!