Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 5-600...

Milyen autót vegyek 5-600 ezer ft környékén, vagy kicsivel alatta?

Figyelt kérdés
Tudom, ennyi pénzért nehéz jót kifogni, de mégis... Első autóm lenne. A szempontok, hogy strapabíró legyen, megbízható, ne fogyasszon sokat, és alacsony fenntartási költségű. Német, vagy japán autó. A strapabírást úgy értem, hogy nincs garázs, tehát télen a szabad ég alatt fagyoskodna, hacsak nem bérelek egy garázst a hidegebb hónapokra. A másik fontos szempont, bár tudom, hogy ennyiért ne nagyon válogassak, de mégis nézzen ki valahogy. Tehát nem egy F-es Astrára vágyom. Tetszik nagyon a régebbi Honda Civic sedan, vagy Toyota Auris, bár az a mérete miatt gondolom sokat eszik, elég nagy autó. Szval mit ajánlanátok?

2018. aug. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

bár az a mérete miatt gondolom sokat eszik, elég nagy autó.

Nem feltétlen!!!!

2018. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Auris-t 5-600ért nem kapni, Corollából is a 2000-2001-es a legfiatalabb ennyi pénzért.
2018. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
600 korul siman lattam Autist. Azt nem tettem hozza, hogy 20 eves kocsibis lehet felolem, amugyis elso auto, meg 3-4 evig gyurnem max, aztan vennek masikat. Csak elso autonak nem egy par evest akarok venni masfel-ketmillioert.
2018. aug. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!