Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne a lekopott...

Hogyan lehetne a lekopott emblémát feljavítani?

Figyelt kérdés
Van egy Honda autóm aminek a kormányán a H betűről lekopott az ezüst szín (használtan vettem) és érdekelne hogy csinálhatnám vissza eredeti ezüstösre. Gondoltam a körömlakkra, hogy befestem azzal, de nem tudom nem e káros ha a napon hagyom és mondjuk megolvad. Festékem nincs ezüst de körömlakk van viszont a baj az hogy csillogós. Mit gondoltok a körömlakkos megoldáshoz szerintetek hülyeség? Ti hogy oldanátok meg ezt az esztétikai problémát? Engem zavar, hogy nem ezüst ezért is szeretném feljavítani. Ha valaki már leküzdött egy ilyen akadályt kérem ossza meg velem, hogy hogyan sikerült neki. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 14. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bontóból normálisat, felesleges kókányolni.
2018. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Vagy bontó ahigy az 1-es irja,vagy ebay/aliexpress/amazon hármasrol fillerekert rendelsz ujat
2018. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg tudja valaki hogy lehet leszedni a kormányról?
2018. aug. 14. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!