Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 kinyílt a légzsák,...

Bmw e36 kinyílt a légzsák, mitől nyílhatott ki?

Figyelt kérdés
van egy bmw e36 316i 1997 sedan tipusú kocsim,ma este menni akartam vele beindítottam,bementem még innivalóért egyszer orbitálisan nagy pukkanást hallottam,kimentem fehér por volt meg kinyílt a légzsák álló helyzetbe,semmi behatás nélkül.Vajon mitől lehetett?Milyen szakemberhez forduljak?Vagy,ha veszek egy kormányt és berakom az megoldhatja a gondot?A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 14. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak szakszervizbe tudod megcsináltatni.

BMW !!!

Tedd össze a kezed hogy ez álló helyben történt.

Képzeld el ha menetközben csinálja ezt 100-nál.

2018. aug. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Q*va nagy szerencséd volt az biztos. Nem lőtte az arcodba a kólás üveget.
2018. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet, irány a szerviz. A diagnosztika majd megmondja hogy mi oldotta ki a lufit. Addig ne tegyél bele újat, mert ha valamilyen szenzor vagy a vezérlő hibája okozta, akkor ugyanúgy ki fogja nyitni a következőt is. Egyébként nem kell a komplett kormányt cserélned, elég csak magát a légzsákot.
2018. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!