Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort válasszam?

Melyik motort válasszam?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy 50-es enduro és supermoto-k közül melyiket ajánlanátok, mert sokan mondják a cpi, derbit és csak ezeket hallom legtöbbször. Én cpi-re gondoltam mert sokan azt használják és alkatrész is van hozzá bőven. Mennyire erős a motorja és mennyire megbízható mert én olyan motort szeretnék leginkább ami hangos de megy is rendesen mindenhol. A válaszokat előre is köszönöm

2018. aug. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Yamaha DT 50. Mert japán.
2018. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1 Válaszoló, annyi köze van a japánhoz, mint a milkát csomagoló cégnek a milkához. A blokk AM6, ami olasz :), én inkább derbi senda-t ajánlanám, vagy ha van több keret, akkor aprilia sx 50
2018. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cpi szerintem is tökéletes motor. Nagyon jól tuningolható , jó kis gép és valóban erőssé tudod barkácsolni. Ez a derbire is igaz. Szíved döntése melyiket választod, mind a két motor egy és ugyan azon a szinten van.


A BETA rr50 motorok , és a Suzuki Valenti 50 az ami már felér önmagában egy 80-as motorhoz. Nekem a jövőben tervben is van egy zsír új beta rr50.


Én inkább a Cpi-t ajánlom, nagyon sok alkatrész kompatibilis, mint motorikusan , és vázát tekintve is. Felejtsd el hogy japán,kínai stb megnevezéseket..! Én nekem az volt a legelső motorom, 6ezer kilométer után kellett gyűrűt cserélnem. Egyéb más baja azóta se volt, jelenleg 9ezer km van benne. Igaz , én sose nyírtam. Nem adom el, jó kis emlékek fűződnek hozzá :D


A cpi, és a derbi, kezdő és tuningolva !haladó! motornak tökéletes. 250ezer ft körül szinte gyáriakat találsz pár ezer km-el.


Hangosat akarsz? Gyári kiput cseréld ki egy racing-re ha a tárcád megteheti, és lesz neki hangja, valamint általában a teljesítmény is megnő, de nem jelentős mértékben.


Menni sose fog rendesen egy 50-es enduro ami önmagában 60kg-70kg , veled együtt olyan 130kg(+-). Jelentősebb hegyeken 1-2 fokozat.. Ne számíts sokra, de aki ért hozzá, ki tudja neked boxolni. Vagy te magadnak!

2018. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh wow :D köszi a sok segítséget nem is tudjátok hogy ezzel milyen sokat segítettetek most nekem! :) köszi szépen srácok! ;)
2018. aug. 16. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!