Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni biztonságosan egykerekezni motorral? Ha egyáltalán az enyemmel lehet.

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van egy Aprilia RS50 Ami furatva lett ezért gyakorlatilag 70ccm

Nem menőzni akarok, csak szimplán ezt én mindig is megakartam tanulni.. De nem tudom hogy lássak neki.

Próbálgattam egyes, kettesben hogy odahúztam a gázt, de nekem csak megugrott.. A motor eleje szinte semmit nem emelkedett.. Valaki tud adni tippet? Esetleg videót ha ismer valaki.

+Még írjátok le hogy ti milyen motorral tudok, és hogyan tanultátok meg, és mi a teknikátok:)


Előre is köszi!


2018. aug. 17. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én 625-ös Gilerával egykerekeztem. Azzal bárhol, bármikor, csak nem szabad túlhúzni, mert hanyattvág.


a kis 70 ccm-essel ne próbálkozz, mert hazavágod a kihajtást.

Némi lóerő kell, de három-négy az kevés.


Szerezz egy erősebb négyüteműt, azzal próbálkozz szép óvatosan. Fejben dől el minden. Először is tudd eldobni a motort, ha hanyatt akar vágni. Ezért nem szabad zsír új motoron tanulni az egykerekezést.


Ahogy úszni nem lehet megtanulni itt a neten, úgy egykerekezni sem.


szóval szerezz egy nagyobb leharcolt mocit első lépésként.


járj szerencsével, sok sikert.


(amúgy marhanagy élmény az egykerekezés!)

2018. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy kicsit több lóerős, 12

És már eléggé bevan járatva, mert 16k Kilóméter van benne..

Csak azt akarom tudni hogy ezzel lehet-e

Nagyobbra nem tudok még sajnos, mert csak kismotor jogsim van..


Egyébként meg csak az "elméletet" szeretném tudni, hogy azért mégis hogyan kell.. Mert ugye mindennek van egy elméleti része..

Na ez az amit en nem tudok, ezért nem emelkedik meg szinte semmenyire a motor.. Mert nem tudom mit mikor és hogyan kell..

2018. aug. 18. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!