Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül fenntartani...

Mennyibe kerül fenntartani egy Peugeot 206-os autót?

Figyelt kérdés
Az autó 2000-es évjáratú, 2.0 HDi, 90 LE motorral rendelkezik.

2018. aug. 17. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátomnak van egy 1.6 os 4 éve az olaj, szűrő, levegő és pollenszűrőn kívül mást nem költött rá! Azt meg, hogy mennyi km van benne nem írtad, de azt meg tudod nézni neten is, hogy mikor kell vezérlést cserélni!


Normál használat mellett évente illik olajat meg szűrőket cserélni ez a te esetedbe olyan 25 - 30 000 nél biztos nem több, de az is attól függ milyen minőségű anyagot veszel egyáltalán te szereled -e. Mert nekem pl motul olaj, k&n szűrőkkel össz 90 000 volt idén a bömösbe úgy, hogy én szereltem, de gondolom neked nem az a célod mint nekem úgyhogy a fentebb említett összeg helytállób!

Fékfolyadékot és én véleményem szerint hűtőfolyadékot is érdemes 2 évente cserélni de ez nem nagy összeg!

Fékeket ugye kopás szerint ez már húzósabb, de rendeltetés szerű használlat mellett azért sokáig bírják! Na meg persze akármikor gajra mehet valami az autóba, de most nem ez volt a kérdés! Szerintem nézz utána a típushibáinak és vásárláskor lehyél tisztába vele, hogy mik azok és lettek e javítva és ha nem értesz hozzá inkább vigyél magaddal valakit ha mást nem egy szerelőt mert árulkodhat főleg dízelnél a hang is meg az is, hogy milyen állapotban van volt e törve stb. !

2018. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!