Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánszemélytől vagy autokeres...

Magánszemélytől vagy autokeresekdesben vegyek használt kocsit?

Figyelt kérdés
Nem értek az autókhoz, múltkor egy magánszemély Kurt át nagyon, viszont a nepperektől óva int mindenki. :(

2018. aug. 19. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha használt autót akarsz venni, legyen pénzed hozzá!


Ne kapjon el a remegés, ha kuplung szettet meg vezérlést kell cserélni.

2018. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

használt autónál nepper, magánszemély majdnem egy kutya...


jól meg kell nézni és imádkozni, ennyi.

2018. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
magánszemély
2018. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Kétszer mentem megnézni magánszemélyhez egy autót 3 éve kb.

Na azóta soha. Kívülről koszos autó, kartámaszban cetlik, poros utastér...


kereskedésben vettem tavaly télen egy kisebb autót, úgy kitakarították, még a gumikat is lekenték fényesítővel, és beállították a szalonba úgy adták át, minden hibáról állapotlapot kaptam. Le a kalappal.

Nálam csak kereskedés állapotlappal.


De ha zsákbamacskát akarsz...

2018. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Magánemberként is ki lehet pucolni egy autót csili vilire.Veszek szilikon sprét meg kárpittitsztítót és jónapot.


Kérdésre válaszolva manapság mindegy kitől veszed. Már az utolsó Kis Pista is visszatekeri az órát meg átbasz ha akar ugyanúgy mint egy nepper. A kilométert ne nézd, az biztos.

2018. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak is magánszemély. Engem egyszer kereskedő vert át, telenyomták a féltengelyeket zsírral, hogy a próbaúton ne ropogjon, mire hazaértem vele, szépen kiverte a felesleget és kiderült, hogy lehet komplett féltengelyeket cserélni mindkét oldalon. Nem nagy összeg volt, de az érzés, hogy átvertek, örök életre elrettentett a kereskedésektől. Nekem nem kell, hogy ki legyen vikszolva az autó, azzal együtt eltüntetnek hibákra utaló jeleket is (olajfolyás, sérüléek...). Azóta 2 autót vettem magánszemélytől, vittem magammal hozzá értő személyt és nem kellett csalódnom, nem pofozzák ki a műhelyben, hogy egy próbautat kibírjon. Persze nem is a 2-300 ezres kategóriában kell nézelődni, de aki ért hozzá, azt nagyon nehéz átverni.
2018. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan autókereskedőnél, aki engedi hogy kipróbáld az autót, és megnézesd szerelővel. A magánszemélyekkel, akik retkesen mutatják meg az autót, és soha nem lehet elérni őket, tele van a hócipőm. Meg a sok hülye dumától, amit lenyomnak a hozzánemértés miatt.
2018. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kizárólag magánszemélytől.
2018. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!