Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es Swift rozsdás első...

2000-es Swift rozsdás első kereszttartó-val átmegy műszakin?

Figyelt kérdés

Az alábbi képeken láthatjátok a kereszttartó állapotát. Szerintetek meg lehet kockáztatni a műszaki vizsgát így ? Ha javíttatni kell akkor egyből csere vagy van más lehetőség is (pl glettelés, vas takarólemez stb.. )? Körülbelül mennyibe kerülne?


[link]


[link]


[link]



#kereszttartó
2018. aug. 19. 18:38
 1/7 anonim válasza:
ha lefizeted, tuti
2018. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem átment kirohadt alvázszámmal és leszakadt kipufogóval is. Mondjuk én eleve azzal kezdtem mikor beléptem az irodára, hogy kit kell itt megkenni? Mert az autó az nagyon szar. Megmondták, letejeltem, az autót be se kellett vinni.
2018. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezért fölösleges tejelned ha csak ennyi a baja. Kivágsz a rozsdás résznél nagyobbat fogsz egy darab lemezt azt is kivágod mintha intarziáznál, behegeszted és a varratot teljesen sikba csiszolod, hogy ne is látsszon hogy javítva volt, ha nem sikerült túl jól autójavító kittel korrigálod és lefested. Ennyi.
2018. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy mibe kerül? Kb semmibe, a lemezt bármiből kivághatod ami nem rohad, amit már úgyis kidobnál, vagy ha nincs ilyened szétnézel valami méh telepen vagy a közeli kukákban, a hegesztés csiszolás meg mittomén egy ezres, ami húzósabb az a festék, de ha bármilyen szín jó akkor meg lehet hogy venned se kell mert van otthon. Ha gyári színt akarsz deci alatt nem kevernek, húszezer per liter árban számolhatsz nem metall esetén. Metallba drágább és arra lakk is kell. De ilyen szétrohadt szarra sztem bármilyen ződ megteszi, aszondom 200forint.
2018. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

4500Ft körül van egy új ilyen elem, kb. 10-15ezerért kicserélik, te meg lefújod alvázvédővel, vagy festékkel az elemet, amúgy sem nagyon látszik, hisz takarja a lökhárító, max ha gugolva nézed. Nem értem miért kell mindig kókányolni, és a legolcsóbb ami egyben a legszarabb megoldást választani. Aki autót vállal, az tartsa már annyira egyben, hogy műszakilag legyen normál állapotban.


Viszont ha ez ennyire rohad, lehet én még jobban alánéznék, szerintem vannak ott még meglepetések, főleg a nyúlványt nézném még át alaposan, azok ennél a típusnál szeretnek kiszakadni.

2018. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Máshol nem láttam iylen durva ruhadást csak kezdődő rozsdát. Karosszériással meg fogom csináltatni.
2018. aug. 26. 18:18
 7/7 anonim válasza:
Üdv nekem is nagyon el van rohadva evvel át megy?
2020. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!