Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008-as Ford Focus ST225,...

Miltz Ferenc kérdése:

2008-as Ford Focus ST225, Keyless starttal szerelt autónál lemerült a távirányítóban az elem és kicseréltem. Azóta csak kulccsal nyitható az autó. Hogyan lehet újraprogramozni a távirányítót, hogy gombnyomásra nyíljon?

Figyelt kérdés

Elemet cseréltem a távirányító/kulcsban, de azóta nem működik távvezérlővel az ajtónyitás, továbbá a motorindítás is csak akkor lehetséges, ha a gyújtáskapcsoló közelébe teszem a távirányítót. Lepattintottam a gyújtáskapcsoló műanyag takaróját, de mögötte nekem nincs is gyújtáskapcsoló, csak egy műanyag utánzat. Gondoltam megcsinálom az újraprogramozást, hogy gyorsan egymás után ráadom a gyújtást, majd ha sípol nyomok egy gombot a távirányítón... de így ez esélytelen.

Egy fórumon azt olvastam, hogy ez esetben a 'remote control signal box'-ról húzzam le egy órára a két csatlakozót, majd vissza és minden jól működik.... ezt nem mertem meglépni, főleg, hogy nem is sikerült megtalálnom hol van...

Valakinek van tapasztalata hogyan lehet újraprogramozni ez esetben?



2018. aug. 24. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!