Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kérhetek ezért az...

Mennyit kérhetek ezért az autóért?

Figyelt kérdés

Van egy VW Passat B5-öm. Akarok vásárolni újabbat, úgy volt megmarad ez is (korábban is második autoként funkcionált), de úgy döntöttem inkább eladom és hozzácsapom ennek is az árát. Tavaly ismerősök 650 ezer forintot kínáltak érte, nem adtam el, hiszen nem akartam eladni.

Most 600ért árulom egy hónapja, de még csak meg se nézte senki. 1.8 benzines, sehol nincs rajta horpadás, az ezeknél gyakori lakkhiba sincs. Mondhatni rozsdamentes. Alufelni, digit klíma, 4 elektromos ablak, stb. Tényleg egyben van, vigyáztam rá, volt mellette másik, nem volt agyon hajtva. Néztem a "korának megfelelő" állapotú Passatokért 500at kérnek. Ezekre még lazán bele kell locsolni 100-150K-t,hogy jó legyen. Mégis ezekre hivatkoznak akik felhivnak, hogy lehet ilyet venni 450-500ért.

Mennyi a reális ár amit kérhetek szerintetek, ha el akarom adni?



2018. aug. 27. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó áron árulod, csak idő lesz megtalálni azt a vevőt, aki értékeli az állapotot, amiben a kortársaival ellentétben ez van.


Aki alkatrésznek venné meg vagy azért hogy egy mosás után valakit átverjen és kétszer annyiért eladja, annak tök mindegy, ne várd, hogy értékelje mindazt, amit leírtál.

2018. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benzines régi Passatot nem olyan könnyű eladni, várni kell türelmesen. Ha dízel lenne, akkor elmenne 2 nap alatt. Szerintem ne várj, amíg akad rá vevő, hanem vedd meg a másikat, aztán majd egyszer elkel ez is. Vagy ha tényleg olyan jó állapotú, én mégiscsak megtartanám inkább.
2018. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kenyérre kell akkor tartsd az árat, írd ki ezeket, amiket ide írtál, hogy nincs lakkhiba stb.

Aztán majd jön a vevő. Ha jó verda, ne add olcsón.

2018. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, árulom tovább. Gumik is újak, nem fogok olcsóbban adni.
2018. aug. 28. 18:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvették végül 520ert.
2018. dec. 1. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég jó. Azóta most sikerült eladni?
2018. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
November eleje táján. Csak ketten jöttek megnézni, az elsőnek még nem engedtem 550 alá, ezért nem vitte el, a másodiknak végül odaadtam, ne azon a 30 ezren múljon.
2018. dec. 2. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!