Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CR rendszerű motorokból...

CR rendszerű motorokból melyik megbízható konstrukció?

Figyelt kérdés
Sorolok párat amit kinéztem, HDI,JTD,CRDi, egyterű lenne egy millió alatti keretet szánok rá, és mielőtt megkapnám, hogy smucig vagyok, nem csak most vettünk még egy házat és ott még lesznek buherálások és ingáznom kellene össze vissza családdal, és kell a hely is :) szóval nem költenék többet autóra. Annyi igényem van, hogy legyen benne klíma és ne hagyjon az " út szélén".

2018. aug. 28. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyterű, CR dízel és 1 millió alatt? Szerintem elfelejtheted.
2018. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éssss pd tdi esetleg tdi? Galaxy,Sharan,Alhambra. Bevallom, az is tetszik, csak ügye a rozsda, én nem. Vállok meg könnyen autótól, ragaszkodó tipus vagyok. Tehát min. müszakit megérne a kocsi.
2018. aug. 28. 00:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Scenic 2, Zafira. Ennyiért lehet kapni, kompromisszumokkal(pl nincs kézifék a scenicbe nagy eséllyel, ablak sötétítő törött, cds rádió, beallithatatlan foncsor amit szét kell szedni)
2018. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

CDTI?

Nekem most a második CR-dízel autóm van. Az elsőt használtan, a másodikat már újonnan vettem. Egyikkel sem volt a CR-rendszerrel összefüggő meghibásodásom. Pedig az első használtan vett ilyen autóm nem kevés km-ig és évig volt nálam. Általánosságban szerintem nem igazán lehet kijelenteni, hogy van olyan márka, aminek a dízelét kerülni kell. Persze vannak kevésbé jól sikerült konstrukciók. Inkább úgy tettem volna fel a kérdést, hogy melyek ezek. De ott sem arról van szó, hogy a teljes konszern összes dízelmotorja rossz lenne.

2018. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, ennyiért 1.9 PDTDI Sharan, Touran, Alhambra vagy Zafira, Meriva
2018. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!