Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR125R-t hasznaltan,...

Honda CBR125R-t hasznaltan, jo allapotut lehet talalni 350- 400ert?

Figyelt kérdés

Hamarosan, vagy kovetkezo idenyben megcsinalom a B125-t, s szeretnek belepni motorozas vilagaba.


Elso sorban munkaba jarasra hasznalnam. Utanaolvastam, es sok helyen dicsertek ezt a modellt, 4utem, megbizhato, nekem pedig pont erre lenne szuksegem.


Tehat a kerdes. Ennyiert lehet jo allapotut venni? Maganszemelytol, vagy kereskedesbol biztonsagosabb?


[link]


[link]


Pl. ezt a kettot neztem ki, nyilvan eloben is ki kell probalni tobbet hozzaerto tarsasagaban, de a fenti kerdesekre varnek visszajelzeseket es tapasztalatokat esetleg. Koszi!



2018. aug. 29. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár sikerülhet kifogni egy jót. Igazából félig szerencsén múlik, emberismereten, meg hogy mennyire értesz a motorokhoz.


Érdemes szerelővel együtt menni, az hamar kiszúrhat olyan dolgokat, amiket Te nem. Én szerelő nélkül mentem mind a 3-szor, mind a 3-szor fosba nyúltam (talán az utolsónál kicsit szilárdabb halmazállapotúba). Talán a következő motoromnál tanulok a saját hibámból :)


Magánszemélytől olcsóbb általában, de jobban szerencsejáték irányba van (ha szerelő nélkül mész), kereskedőtől picit drágább általában, de legtöbbször megbízhatóbb, mivel nekik figyelni kell a nevükre, különben hamar bevétel nélkül maradnak.


Dióhéjban, de minden helyzet más lehet.

2018. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi. Esetleg van tapasztalatod mire kenyesek ezek a CBR125R-ek? Olvastam sok hasznalt motor vasarlos cikket, mire kell odafigyelni, meg ilyenek, illetve kerestem modell gyengesegeket is, de teljes laikuskent nem sokat bogoztam ki ebbol.


Persze szerelovel mennek, de ettol fuggetlen valami alaptudassal nekem is rendelkeznem kene.


Ha mar itt vagyunk. Mennyit meltanyos adni ilyenkor szerelo ismerosnek? X Ft / motor, vagy egy nagyobb osszeg, es eljon velem parat megnezni? Sajnos ilyen temaban sose ereztem ra mi a sok, mi a keves. Koszi elore is

2018. aug. 29. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:

fu őszintén megmondom, nem tudom, a CBR125R-nek milyen simert hibája/hibái van(nak). Esetleg keress megfelelő fórumon választ, biztos találsz. Miután Honda, ezért nem hiszem, hogy bármi olyasmi lenne, ami miatt nem érdemes megvenni.


Hát úgy a legkönnyebb, hogy ha tudod, mennyi az óradíja, és akkor azt szorozzátok fel valahogy. Ha mondjuk 3 órát veszel el az idejéből, akkor 3-mal, vagy ha ismerős, akkor 2-vel kb, vagy ahogy jónak látjátok. Nagyjából. Ha barát, akkor valszeg nem fogja hagyni amúgy sem, hogy fizess neki.

2018. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!