Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néhány értelmes SUV ajánlat?

Néhány értelmes SUV ajánlat?

Figyelt kérdés

Japán (vagy tényleg megbízható egyéb országbeli), benzin, erős motorral, SUV.


Lehet régi is, de 2002-2003 utániak inkább.

A keret 1.5 millió körül lenne.


Pl. a Subaru Forester jónak tűnik, de nem nagyon van kínálat belőle, ami van is már a leharcolt példányok közül kerülnek ki...



2018. aug. 30. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha csak 1,5 millió a keret, akkor nem azon gondolkodnék, hogy milyen SUVt tudok kihozni ebből a pénzből, hanem milyen olyen megbízható autót, amivel kevés gondom lesz, hiszen nem vagyok eleresztve anyagilag.


Ugyan ez amikor valakinek 30 ezer forintja van, de Iphonet akar venni, mert az a menő.


Igen, jó kis telefonok, de nem ebben a kategóriában :) Ugyan ez az SUVkkal.


Szerintem vedd át mégegyszer a priorításaidat.

2018. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1# Ha már itt vagyok ... Suzuki Grand Vitara 1.9es motorral.


2006osat találsz már ennyiért.

2018. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Prioritás:


- emelt

- benzines

- japán


Szerintem nem kérek sokat.

És ha már itt tartunk, szerintem lehet kapni a feltüntetett összegig is értelmes autót, csak kérdés melyik a legjobb. Ezért kérdeztem meg.


[link]

2018. aug. 30. 12:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, kimész a sarokra Julcsi néni közértjébe, azt már el is ment 1 lityó benzin. Ember, gondolkodj már...
2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az eros motorral van a baj.na olyan nincs.
2018. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező... Az egy dolog, hogy megveszed az autót, de annak vannak fentartási költségei is.


Azaz nem 1,5 milliót fogsz rákölteni.


Ha most megveszel egy 200 ezer kmt futott 15 éves autót, az lehet minden hónapban kétszer összer sz--rja magát.


Amivel az a baj, hogy igaz, hogy a kocsi értéke lement, de a kocsiba való alkatrészek ls munkadíj ára nem és szerintem nem olyan jó érzés egy 1,5 milliós autóra a teljes értékét ráköteni szervizelés gyanánt pár év alatt...


Ha van pénzed és azért veszel 15 éves autót, mert pont az tetszik, akkor oké, de a kérdésedből inkább az jön le, hogy csak ezt tudod megengedni magadnak és neked mindenképpen SUV kell.



Mondom ... nem a legjobb döntés, amúgy a 2. kommentemben ajánlottam egy viszonylag normális autót, de az is kicsit többe kerül, csak a legeslegleharcoltabb modellek kerülnek 1,5ért még a Suzuki Grand Vitarákban is.

2018. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a gondolkodást. Miért akarnék "vagizni" egy SUV-vel? Párszor volt hogy padka meghúzta az elejét az autónak, vízpartra lemenetkor is, a földúton többször hallanni lehetett hogy épp leért, vagy akár csak egy hepehupás helyen való megfordulás is néha gondot okoz neki, mert az a minimális terepszög sincs meg elöl, ami alapvető lenne.


Vannak olyan helyek, és alkalmak (kirándulás!) ahová jól jönne egy emelt autó, és ne kelljen már állandóan attól félni mikor tépi le bármi is az elejét...


Ja és most jönnek majd a kommentek hogy béna a sofőr, meg így meg úgy... Nem, csak franciásan túlnyúlt elejű autónk van. Gondolhatod.


De pl. itt se megy el bármi, anélkül hogy le ne érne valamije:


[link]

2018. aug. 30. 13:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézz körül a Honda HR-V-k között, kerüld az első 2 oldalon lévő olcsó példányokat, azok között úgysem találsz megfelelő állapotút.

Japánban gyártották őket, műszakilag megbízhatóak, viszonylag magas a fogyasztásuk (9-11 liter), puritán beltér.

2018. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 D. Brasco ***** válasza:

Az altalad belinkelt úton egy suv-nak max annyi ertelme van hogy tenyleg nem koppan fel,amig el nem akad.....mert ilyen terepen ezek a bohóc terepjárók semmire sem valók,főleg ha nem is 4x4-esek.

A masik amit meg nem ertek hogy masfelért keresel autot makd belinkelsz egy 6kilos hrv-t!

2018. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezek ugyan nem japán konstrukciók, de jókat írnak róla:


[link]


[link]

2018. aug. 30. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!