Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 éves vagyok és szeretnék...

Hoffy Nándor kérdése:

16 éves vagyok és szeretnék egy 125-ös aprilia rs-t. Eddig még nem vezettem motort. Szerintetek érdemes egy ilyen motorral kezdeni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
És jogsi nélkül hol szeretnél vele közlekedni?
2018. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Valószínűleg hamarosan elkezdi a tanfolyamot, csak nem látta értelmét ezt kiírni, mivel az érdekli, hogy jó kezdőmotor-e.

Sajnos még nekem sincs jogsim, de én is RS125-ön szeretnék majd kezdeni, szóval engem is érdekelne, ha valakinek van tapasztalata ezzel a géppel...:D

2018. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék 125 nél kisebb motort, annak idején 600 assal tanultam meg motorozni és nem bántam meg hogy nem egy kisebbet vettem először
2018. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem motoroztál még, akkor jobb lenne vmi 4T. A 2T eléggé hírtelen motor, bár a tanfolyamon megtanulsz kicsit motorozni, szóval nem igazán lenne gond vele.
2018. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah még annyit hogy én 1000-es után vettem egy 500-as 2T Bimota-t, jobban bejön a pörgése
2018. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!