Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a megoldás a pirosnál...

Mi a megoldás a pirosnál lefulladás ellen?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csak akkor fulladok le, mikor teljesen álló helyzetből kell elindulnom, tehát piros lámpánál.Azt hittem, hogy már "ráéreztem", mert volt pár nap, hogy ment, erre most már megint lefulladok, mentrendszerűen minden piros lámpánál.Lehet, hogy már a stressz is benne van, igaz nem tudom, hogy stressz hatására, hogyan mozoghat másképp a lábam. Képtelen vagyok megtanulni ezt.Már az autómata kocsit is fontolgatom, ugyanakkor ha ezt a részét nem számítjuk szeretek váltani, jól érzem a sebességeket, hogy mikor mit kell kapcsolni.
2018. szept. 2. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Más megoldás nem nagyon van.
2018. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sarkad legyen a padlón és nyomd le azt a rohadt gázpedált :D


ennyi a titka.... ne a levegőben legyen a lábad mint pl. a kuplungnál!

2018. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most sem a piros lámpától írsz, tehát valahogy csak sikerült elindulnod :) Na azt a mozdulatot jegyezd meg!
2018. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
A gázt ne nyomd elinduláskor , motor alapjárat megy te a kuplungot benyomod berakod 1be és felengeded ha elindult akkor gáz és nyomod 2be ... Esetleg rommá van hullva kuplung szerkezet kopott a tárcsa .
2018. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Megállsz, üresbe teszed, kinyomod a kuplungot, padlógáz, zöld sárgánál 1-es, kuplungot eldobod, oszt lesz, ami lesz!
2018. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj be egy üres parkolóba és gyakorolj. Először próbálj gáz nélkül indulni. Ha már teljesen fel tudod engedni, anélkül hogy remegne az autó, akkor jó vagy. Utána kezdheted gázzal gyakorolni. Ha ez is megvan, akkor próbálj emelkedőn indulni.


Ha már eléggé ráéreztél, akkor már stresszes helyzetben is menni fog.

2018. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Indulj ha zold, es akkor a pirosnal nem fulladsz le
2018. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

betonbiztos megoldás, ami soha nem fullad le...


...egy automata autó.

2018. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hátha valaki idetéved, hasonló problémával,így leírom a tapasztalataimat.Rendkívül elcsépelt és unalmas, hogy csak gyakorlás, de tényleg így van, lefulladtam egyszer, kétszer, háromszor négyszer...50.re meg már nem.Utána is lefulladtam, és még biztosan le is fogok életemben, de már hetek óta nem.Nem tudom megmondani, hogy mit csinálok másképp. Erre mondják, hogy ráérez az ember. Ezt csak azért sikerült elsajátítanom, mert minden nap vezetek. Mindenkinek aki hasonló cipőben jár, kitartást és elszántságot kívánok.Meg lesz a gyümölcse az erőfeszítéseknek.
2018. okt. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!