Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lenne jó egy olyan szigorí...

Nem lenne jó egy olyan szigorított törvénymódosítás, hogy a gyorshajtóktól örökre elvennék a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Enyhének érzem a mostani szabályzatokat és szerintem radikálisabban kéne fellépni a gyorshajtókkal szemben. Az se normális, hogy a Rezesovát kiengedték és tovább vezethet. Az lenne a minimum, hogy elvegyék tőle a jogosítványt és, hogy soha többet ne vezessen. Szerintem az összes gyorshajtótól örökre elkéne venni, ha valaki nem tudja betartani a szabályzatokat ne vezessen!

Amúgy is túl sok autó van az utakon, szennyezik a környezetet tessék többször tömegközlekedéssel utazni! Én emiatt se teszem le a jogsit, számomra fontos az, hogy ne járuljak hozzá a környezet szennyezéshez.


2018. szept. 5. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
Én a kocsit venném el és fizettetném a tárolást is. Jogsi nélkül ugyan úgy rohangál az országban, kicsi az esély hogy megállítják. 30-50ezres birságot meg röhögve kifizeti az a kategória.
2018. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na meg persze az ittas vezetőktöl is örökre elvenném.
2018. szept. 5. 16:27
 3/20 D. Brasco ***** válasza:
80%
Köszönjük világmegváltó gobdolataidat,meg hogy így figyelsz a környezetre,de ez a világ sajnos nem így működik.....mondjuk megértem hogy 12 évesen te csak ennyit látsz belőle,de majd idővel kinövöd......
2018. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, de a te kioktatásod se különb egy 12 évesnél.
2018. szept. 5. 16:30
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

na egy hülye, akinek jogosítványa sincs, de okoskodik.


kíváncsi lennék, mivel közlekedsz, és hogy (mivel gondolom minimálisan vagy tudatában a KRESZ szabályoknak), mennyire szabályosan...fogadni mernék te is kaphatnád a 10-20ezres csekkeket, de tudjuk, hogy te teljes mértékben szabályos és példamutató közlekedő vagy. zebrán leszállsz a bicikliről és áttolod, a stop táblánál megállsz, gyalogosként a zebrán szoktál átkelni stb.

:D

2018. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Mivel jogosítványod sincs, nem lehet sok fogalmad a vezetésről.

Abban igazad van, hogy sok közlekedési szabálysértést nevetségesen olcsón meg lehet úszni, pl a jogositvány nélküli vezetés olcsóbb lehet, mint a gyorshajtás.

A gyorshajtás pontosan az a terület, ahol sokszor nem is a jármű vezető a fő bűnös, rengeteg sebességkorlátozó tábla van kint fölöslegesen, értelmetlenül, de a gyorshajtás ott is büntethető.

Az is tündérmese, hogy környezetvédelmi ok miatt nem vezetsz, azért bem vezetsz, mert nincs szükséged rá, és nem is érdekel.

Családos, munkába járók között sokan vannak, akik nem azért vezetnek, mert annyira szeretik, egyszerüen csak muszáj A-ból B-be idöben eljutni, és onnan további helyekre, otthon, munkahely, óvoda, iskola, bevásárlás, stb

2018. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Hehe...

Alig látnánk autót az utakon...

Szerinted miért megengedett piásan kerékpározni?

Megmondom.

Mert minden második be van tépve😀

2018. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
tömegközlekedés is összeomlana, mert 10-ből 10 buszsofőr is hajtott már gyorsan...
2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Találjatok ki még jobbakat, én úgy gondolom hogy aki már vette a fáradságot, időt és pénzt belefektetve végig járta a jogsiig vezető mizériát, annak csak van annyi esze hogy ha már nem veszi figyelembe a 40-60as táblát, mégsem teremt veszély helyzetet.


Aki halálos kimenetelű balesetet csinál, attól el is veszik évekre, vagy örökre ezt nem tudom.

De aki embert öl annak is több büntetési szorzója van, életfogytiglan, vagy 25 év stb.

A helyzet súlyosságától függ hogy adnak-e még egy lehetőséget valakinek vagy sem.


Ha tőlem elvennék az engedélyem azon belül is a két kategóriámat, ugyanúgy vezetnék, legfeljebb megint büntetnének.

Autóval nehezebb jogsi nélkül tengődni mert ha probléma van, szinte esélytelen lelépni egy járőr elől.


Nekem téríti a cég a bérletet, de ugyanúgy tele a tank a motorba meg a kocsiba is, viszont nem kell a zsák krumplit végig cipelni a villamoson, meg a karton sört, üdítőt, a macskát ha oltásra viszem nem teszem ki zajoknak, stressznek mivel a kocsiba csend van az utazás alatt.

Ha meg felidegesítenek a munkahelyen, vagy rossz napom van, mert miért is ne lenne, akkor kikapcsolom az agyam és motorral húzom neki.

2018. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Sőt, ha elkapnak valakit gyorshajtásért, ott helybe lőjék is agyon. Na akkor meg pláne biztos nem fog soha többet gyorshajtani.


Kérdező, jó nagy istenbarma vagy te.

2018. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!