Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények a replika felnikről...

Vélemények a replika felnikről? Tényleg ocskábbak, mint egy eredeti?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azért replika mert nem eredeti minőség és nem olyan minőségű anyagokból van összerakva. Ez eredeti és egy replika felni között lehet akár 5kg különbség is, ami +20kg rugózatlan tömeg. Vannak jó replika felnik is, de azok sem olcsóak(!).
2018. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy olcsóbbak.

Nekem AMG Monoblock stílusú Intra van, nem vettem észre rajtuk semmi kifogásolhatót.

2018. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül "ócskábbak", mint egy gyári de vélhetően lesz minőségbeli különbség. Pl.: lehet biztonságos és kinézetre is szép, de amíg a gyári alufelnit nem marja meg a só addig a replikát az olcsóbb felületi kezelés miatt igen.
2018. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbbak, mint az eredeti megfelelőjük, másképp minek lenne replika? Replika és replika között is hatalmas különbségek vannak, van nagyon szar, és nagyon jó minőségű. Én mégis a gyári felniket javaslom, mert azok nem repednek el egy kissebb kátyútól is.
2018. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel az eredetük kétséges, nagyon zsákbamacska a dolog, én soha nem vállalnám be. Vannak jó minőségű replikák, de ki az, aki be tudja azonosítani, hogy na, ez nem fog eltörni az első kátyúban.
2018. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak jobbak, rosszabbak, replikát csak újonnan.

Nekem is az van, 19" /35 gumi, szóval kapja rendesen, de semmi bajom vele. Nem üt, nem ráz stb.

2018. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!