Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarta elkérni az...

Miért akarta elkérni az alvázszámot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap elmentem egy autóbontóba, mert kellett volna egy alkatrész a szüleim autójához (egy sima kihúzható dohánytálcáról (ha ez a pontos neve. :D) van szó, mert eltört). Elmondtam az autó típusát, meg hogy hanyas évjáratú és az eladó megkérdezte, hogy nálam van e a forgalmi. Mondtam, hogy nincs mire ő azt mondta, hogy anélkül nem fog menni mert kell az alvázszám.


Na már most, mire neki az alvázszám? Egy ilyen alkatrészre nem tud simán rákeresni alvázszám nélkül a rendszerükben, hogy van e raktáron? Elmondtam az autó pontos típusát, évjáratát akkor miért akarta elkérni tőlem az alvázszámot? Mivel nem volt nálam így hiába mentem, holnap mehetek megint.


Előre is köszi a válaszokat ! :D



2018. szept. 9. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ha alkatrészt akarsz akkor alvázszám vagy motorazám/motorkód kell. az alapján tudják azonosítanni, pontosan melyik változat. modellváltás sosem január elsején van.
2018. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :D
2018. szept. 9. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!