Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS segítségre van szükségem....

SOS segítségre van szükségem. Kresz vizsgára készülök.11 000 kérdésből adnak a vizsgán? Amit én vettem az autósiskolában, azon csak 2173 van!

Figyelt kérdés

Feleslegesen tanultam???Akkor olyan kérdéseim lesznek,amikkel még sosem találkoztam?? Nem is értwm.Akkor miért így hirdetik az autósuliban,ahol vettem???

Aki mostanában vizsgázott,mik a tapasztalatok?Elég a 2173 kérdéses program?


2018. szept. 9. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán vizsgáztam C-ből ( kresz,szerkezettan,munkavédelem) csak a szakoen gyakoroltam, adott összesen 100 db kérdést abból csak a szituk másak, mondjuk más a nézet, mások a számok, más a kérdés ( pl. Melyik haladhat át előbb A vagy B vagy C helyett melyik a helyes áthaladási sorrend ). Ne parázz rá és gondolkodj ha ismeretlen kérdés van, nem lesz nehéz és nincs olyan amit nem tanultál volna, mert minden szitut átvettetek, elvileg.
2018. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vizsgakérdéseket kell bemagolni, hanem a szabályokat értelmezni és megtanulni.
2018. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivel én a műszakihoz semmit sem értek,betanultam az ahhoz tartozó 140 válaszr,de ha új műszaki kérdések lesznek,tuti bukás.El se megyek.Hiába mennek jól a táblák,forgalmi helyzetek...
2018. szept. 9. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
B kat.-nál kb 3 pontért van műszaki. Ha minden más jó akkoris 72 ponttal megvan a vizsga.
2018. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

5 db műszaki kérdés van a vizsgán.

Még ha vaktában tippelgetsz, akkor is 1-2-t biztos eltalálsz, tehát 3 pontot veszítesz. 65-től sikeres a vizsga, vagyis 10 pontot lehet veszíteni.

2018. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Esszékérdés (kifejtős,1-2 oldalas) az is mindig műszakis!!!
2018. szept. 9. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen esszékérdés? B kat-nál olyan nincs. Meg szerintem egyiknél se. Van B-C-D-E kategóriám de sose kellett esszé kérdésre válaszolnom pedig az elmúlt 4 évben szereztem mindet.
2018. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos úgy néz ki, feleslegesen magoltad be a kérdéseket és válaszokat. A szabályokat kellett volna csak megtanulni.
2018. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Esszékérdés? WTF?


Csak feleletválasztós tesztkérdések vannak. Számítógépen, érintőképernyőn történik a vizsga, tehát technikailag sem lehetséges az esszékérdés.

2018. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Molyember ***** válasza:
100%
Ki mondta neked, hogy esszét kell írnod?
2018. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!