Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Suzukiba ülök miért nem...

Ha Suzukiba ülök miért nem kezelnek egyenrangú félként?

Figyelt kérdés
2 autóm is van, egy 11 éves Suzuki Sx4 1.5-ös, s egy Toyota Corolla 18 éves, 1.3 motorral. Ha Toyotával megyek adott szituációkban udvariasak, beengednek, nem gyorsítanak padlógázzal, ha éppen a megelőzésükbe kezdek. Ha a Suzukival megyek, akkor meg szinte letol mindenki az útról. Persze nem mindig van azért így, de inkább többször fordul ez elő. Mi az oka ennek?
2018. szept. 12. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert általában a suzukisok bénák, lassúak és feltartják a forgalmat. Nagyon kevés kivételt láttam. Bár inkább az, aki azt a régi fajta suzuki swift-et vezeti, kiráz a hideg, ha meglátok egy olyat
2018. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

#1 azért ne általánosíts mert láttál három suzukist életedben :)

Kérdező: mert sokan alacsony közlekedési (és egyéb) kultúrával rendelkeznek és hirtelen duzzadtnak érzik a töküket/cickójukat, ha egy általuk alacsonyabb rendűnek vélt autóval/kerékpárossal/rolleressel/gyalogossal/borzzal találkoznak és ezt meg is mutathatják.

2018. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem a suzukisokra igaz, manapság mindenki need4sped ninjaként közlekedik és aki betartja a sebességet, azt letolják az útról. Mondjuk a napi baleseti képből jól kivehető. És nem csak suzukisok nyomkodják a mobilt, hanem bármelyik autós, amitől belassul az illető és érthetetlen dolgokat tesz, vagy épp a szemközti sávba tér át frontális karambolban.
2018. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem beképzeled a dolgot.
2018. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
10 éve vezetek, azóta elég sokkal találkoztam a városban sajnos. Apósnak is az van, katasztrófa ahogy vezet. 40-el, városon kívül max. 60-al megy, körforgalom elött megáll stb. Nagyon sok lyen suzikust láttam
2018. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztereotípiák. Üdv az életben.
2018. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem képzeli be, ilyen van. Amikor a csalad Corsájával megyek, állandóan letolnak az útról, minden áron meg akarnak előzni, hiába megyek 90 helyett 100-zal.

A Golfommal soha nem volt ilyen probléma.

2018. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem beképzelés. Többször volt az is, ha egy 65-el cammogó autót előztem a Suzukival, hogy direkt odalépett neki, ha a Toyóval előzök ott még az X6-os se gyorsít ki, vagy más prémium kategóriás autó.
2018. szept. 13. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!