Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy videót láttam, ahol forró...

Egy videót láttam, ahol forró vízzel locsolják a kasztnit egy horpadás helyén, amit utána könnyen kitudnak húzni. A forró víz nem árt a kasztninak?

Figyelt kérdés

Csak mert akkor én is kipróbálnám, az én kocsimon is van egy kisebb horpadásr.

A videóban egyébként egy WC pumpàval tudták kihuzni xd


2018. szept. 15. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos hőmégsékletig biztos, hogy nem de azért ne a forralóból öntsd rá!

Amúgy lehet kapni ebay n ilyen horpadásjavító szettet elképzelhető hogy könyebben kijön ha melegíted meg nem is repedhet ojan könnyen a lakk!

2018. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Műanyag idomokon működik a forró vízezés.

Utána elég egy wcpumpa is, benyom kiránt.

2018. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a motorháztetőmön lévő horpadást gázlámpával javítottam meg. Belülről elkezdtem melegíteni, majd úgy 10 másodperc múlva szépen "kipattant". Festeni viszont kellett utána, de azt mindenhogy kellett volna mert mikor behorpadt már akkor lement róla a festék.
2018. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a műanyagok hőre lágyulnak. ha felmelegíted, puhább lesz, könnyebb visszatéríteni eredeti formájába
2018. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A forrásban lévő víz biztos árt, de gondolj bele, hogy ha rendesen megsüti a nap, 60-80 fokra fel tud melegedni a karosszéria - ennyit bírni kell neki.
2018. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!