Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorkerékpárt ajánlotok?

Milyen motorkerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Először csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen gépeket ajánlotok a jól rátermett 185cm-magasságomra, ami 125cc?

2018. szept. 16. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami magasabbat. Én 196 voltam, amikor 125 köbcentis motort vettem. 2 opció van igazából. Vagy supermoto, vagy Varadero 125. Én supermotot vettem. Esetleg még endúró is szóba jöhet.
2018. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 185 centit én még nem gondolom olyan soknak, hogy bármilyen motor esetében probléma lenne, de ha biztosra akarsz menni, akkor az enduro, supermoto vonalon indulj el. Ahogy az előző válaszoló is írta, a Honda Varadero 125 egy nagyon jó választás lehet, de a Honda XR 125 L, a Yamaha XT 125 R/X, WR 125 R/X változatait is érdemes megnézned.
2018. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2018. szept. 18. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!