Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen fóliát ragaszthatok...

Ilyen fóliát ragaszthatok belülre a kocsiba a hátsó ablakokra?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy értem ha megállít a rendőr leveteti velem? Belülre lenne ragasztva, szerintem semmi gond nem lehet belőle.



2018. szept. 16. 11:50
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
Hát szerintem a rendőr nem feltétlen foglalkozna vele... De müszaki vizsgánál 100% hogy levetetnék..
2018. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen céges pl. pizzafutár kocsikon is szokott lenni, meg tömegközlekedési eszközökön, még vizsgán se biztos, hogy szóvá teszik. De ha nagyon biztosra akarsz menni, vidd el vizsgára, és utána tedd fel, és akkor 2 évig nyugodtan fent lehet.
2018. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Hát eggyik ismerősöm céges kocsjairol leszedettek a cég feljratokat... Mert elvileg üvegre semmit se lehet ragasztani... Pizza futar kocsibol sok oylan van amin csak elöl van ablak. Hatul pedig fém mert 2 szemelyes vagy ilyesmi.. Vagyis en meg cska oylan pizza szálízltónak lattam az üveg helyen amelyik oylan. De ugye azon nem üveg van hanem fém. A többinek az oldalan szokott lenni...
2018. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!