Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-es robogót...

Milyen 50 ccm-es robogót ajánlotok egy 17 éves, friss jogsis fiúnak?

Figyelt kérdés
Hétköznapi használatra kellene, iskolába járásra, elmenni egy-két helyre.

2018. szept. 16. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Yamaha aerox 50, Honda dio 50, Gilera runner 50
2018. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. szept. 20. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A fentiek jók. Kiegészíteném még Aprilia Sr50 2T(nem ditech!), Aprilia Area 51 2T, Aprilia Scarabeo 50 2T, Piaggio Liberty 50 2T, Kymco Super8 50 2T, Kymco Super9 50 2T, a Motowell Magnet RS 50 2T jól megy, jól is néz ki, csak sokan félnek tőle. Pedig ha vigyáznak rá tartós darab. Azért ajánlottam kétüteműeket, mert gondolom úgyis minél gyorsabb robogót keresel, ezek jól mennek és jól tuningolhatók. Majdnem mindegyik modellből kapható négyütemű változat, ha nem fontos a sebesség, hanem inkább a megbízhatóság és az alacsony fogyasztás. Kivéve a Motowellből nem ajánlom a 4T verziót. Ha viszont szóba jöhet a 4T, akkor a Kymco Agility 50 4T nagyon jó választás még.
2018. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2018. szept. 22. 16:16
 5/5 anonim válasza:
a 3. válaszadóhoz kapcsolatban szeretnék olyat kérdezni hogy pont ezek között gondolkozok én is viszont valamilyen szinten nálam számítana a fogyasztás szóval ne egyen 4 litert. Iskolába és munkába járáshoz kéne budapesten napi 30-40km re melyiket ajánlanád. Csak mert eleinte a fekvi minarelliken gondolkoztam viszont azok nem a legolcsobbak illetve a scarabeon mert arrol az hallottam a nagyobb kerék miatt konfortosabb a rosszabb utak is viszont a kymcokrol is jót hallottam mi a véleményed ?
2018. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!