Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is aggódik, amikor dugó...

Más is aggódik, amikor dugó van a belvárosban es csak lépésben lehet haladni, hogy felforr a víz, leáll a motor, valami okos meghúzza az autót mert nem figyel, stb?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó természetesen. 16 éves autóm van, ami jól karban van tartva, de mégis állandóan azon jár az eszem a reggeli és a délutáni dugókban, hogy vagy felforr a víz, leáll az út közepén a motor, kigyullad, vagy a nagy csúcs miatt ahogy mindenki kapkod meghúzzák az autót.
2018. szept. 17. 10:34
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
59%
Biztosan jol karban lehet tartva,ha nalad ez a félelem valoban komoly,hogy felforr a víz meg kigyullad......
2018. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól félek, hogy ramhivjak a katasztrófavédelmet, mert dugóban a klimaventi úgy szól, mint egy rakétakilövés.(egyben van a vízhűtővel,viszkós)


Nagyobb félelmem még az, hogy a mellettem lévő befingik... Nem bírom a szagát...

2018. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, keress fel egy autószerelőt és vagy pszichológust.
2018. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam manuálisan lehet a ventilatort bekapcsolni, hogy hutse...mindig bekapcsolom
2018. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem félek ezektől.

Nem forr fel a vize, nem áll le a motorja és főleg nem gyullad ki egy normális állapotban lévő autó.

Ha meghúzza az okos, akkor félreállunk, és vagy kifizeti a kárt, vagy kitöltjük a kék-sárgát. Ha okoskodik, akkor rendőr.

2018. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én múltkor az M5-ösömn aggódtam mert szaporám volt és pont baleset volt... örültem, hogy elértem nagy nehezen az első pihenőhöz!!!!
2018. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Lamborghinid vagy Ferrarid van, teljesen jogos a félelem, nyáron simán kigyulladnak, ha egy helyben ácsorognak vele járó motorral. Nem vicc.
2018. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan dudálj a dugóban és akkor nem unatkozol :D
2018. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!