Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalmivizsgazok,...

Holnap forgalmivizsgazok, ebbol lehet problema?

Figyelt kérdés

Szemuveget es kontaktlencset viselek, az orvosi papiromon viszont nincsen semmi fele korlatozas, ma neztuk is az oktatommal.A kontaktlencsem nem jott meg idoben, igy kenytelen vagyok szemuveget viselni a heten.

Az oktatom azt mondta hogy az nem baj ha nincsen rajta a papiron es megis viselek szemuveget, csak ha forditva lenne igy az lenne baj.A szemelyi igazolvanyomon is szemuveget viselek. Lehet ebbol problema? Vagy csak maximum mondhatja azt hogy vegyem le a szemuveget?


2018. szept. 17. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen, lehet hogy nem... Én szemüveges vagyok, de a jogsiképen nincs rajtam szemüveg. Egyik igazoltatásnál annyit mondott egy rendőr, hogy szemüvegbe kellett volna fényképezkednem, mondtam, hogy most már mindegy, nem volt belőle semmi.
2018. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!