Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 8.5 liter/100km nem sok egy...

A 8.5 liter/100km nem sok egy kicsit városban (pécs) egy 2004.10 havi 44kw 60le benzines fiat puntotol?

Figyelt kérdés
Most volt olaj és szűrő csere a kocsin. A gumik szinte újak.Ha hibás a lambdaszonda azt ki kéne hogy jelezze a computer? Vagy valami hibakódot nem kéne jeleznie? Ha a termosztát gyorsan nyit ki azt miből veszem észre

2018. szept. 20. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


Városban nem sok szerintem a vegyes átlaga 6,9, a gasoline ne tévesszen meg, angolban benzinesekre használják.

2018. szept. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ a városi forgalomtól.Ha állandóan ebben utazol.akkor nem sok.Nem tudom a szokásaid.

A termosztát korai nyitásakor pedig nem melegszik fel a motor üzemi höfokra csak dugóban,vagy tartós ,nagyon alacsony sebességnél,vagy szintén tartós hegymenetben.

Mérd meg a fogyasztást majd hosszabb távon is és akkor lehet kalkulálni pontosabban.

2018. szept. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 D. Brasco ***** válasza:
8%
Ha sokan vagytok az autoban vagy sok csonag,illetve gyakorlatilag hosszu perceket allsz a piros lampanal utana meg tövig nyomod neki a következőig akkor nem sok!Ellenkező esetben igen!Bár akkor sem feltétlenül
2018. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De, kicsit sok, de lehet hogy sok rövid távot mész.
2018. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
ha csak 5-10-15 perces utakra használod akkoe ez teljesen normális.
2018. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 pitykejazmin ***** válasza:
Miből tudod a fogyasztását.hogy ennyi?
2018. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3-4 km-es utakon normális, nekem is ennyit eszik az 1.2 ilyen körülmenyek között.
2018. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 veterán vas ***** válasza:
71%

Kényes a kérdés, de nem kerülhető ki: csak az autóban keresendő a hiba?

Azaz meg vagy győződve arról, hogy Te full optimálisan vezetsz?

2018. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka.A munkahelyem 4.5km re van reggel elviszem a kislányom suliba az kb 800m-re van tőlünk majd onnan munkába megyek.Csak városba használom.Reggel szinte semmi forgalom,délután viszont beáll a város mert mindenki megy haza a munkából.Pécsen a Mecseken lakom tehát emelkedőnek jövök hazafelé.Azt tudom mondani hogy naponta 10-15km nél többet biztosan nem megyek az autóval.Két hetente tankolok 6 ezerért.Viszont van egy kis gond a szervóval is néha elmegy meg visszajön.Nem tudjátok mitől lehet?Nyomatékszenzor nem lehet jó?Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?Ha pl Bosch alkatrészeket cserélek benne az megoldás lehet?Egy gyártói szériahibát hogy lehet megszüntetni?Hallottam már ilyenről hogy valaki ki tudja küszöbölni a gyártói hibákat.Minőségibb alkatrészekkel?Vagy hogyan?
2018. szept. 21. 16:49
 10/19 A kérdező kommentje:

pitykejazmin nevű felhasználó válasza:


Miből tudod a fogyasztását.hogy ennyi?


kiírja a board computer.Volt hogy 10.1l/100km evett de akkor cipőztem rendesen.Azóta már kímélem.Nem régóta van meg a jogsim szóval nem sok gyakorlatom van de kezdem megszokni.Városba megyek csak ritkán használom az 5. sebességet.Napi 30percet vezetek max 40

2018. szept. 21. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!