Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó ilyen?

Melyik autó ilyen?

Figyelt kérdés

Kezdő jogsis fiatal lány vagyok. Első autóm lenne, szóval ne legyen túl drága, nagyon max 1 millióig, de inkább 6-700e.

Ne legyen ‘papírautó’ , de inkább a kisebb autókat részesítem előnyben, kényelmi okok miatt.

Manuális váltó kéne és benzines. Szervó kormány, klíma az legyen.

Szóval egyenlőre csak kérdés képpen, de körülbelül milyen autó felel meg a kikötéseimnek?

Várom a ötleteket:-) Tapasztalatok is jöhetnek, negatív, pozitív egyaránt hasznomra válik.



2018. szept. 23. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Régebbi vw polo
2018. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Például egy Seat Cordoba
2018. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Seat Ibiza, az jobban néz ki, mint a Cordoba, és tényleg kicsi.
2018. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Egy hyundai getz volt az első autóm :)

Az egyetlen baja az volt,hogy 1.1es motorral vettem, hát amikor elkezdtem munka miatt rendszeresen az autópályát használni,hát nem oda találták ki és akkor még amikor a klíma ment (külföldről behozott,nem patika állapot volt,de olcsón szerezhető volt hozzá új cuccok)..... így olyanra cseréltem ami alkalmas az autópályás közlekedésre.

2018. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Peugeot 206
2018. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eddig felsorolt autók mind jók ilyen célra, a Peugeot-t kivéve
2018. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Le fogtok pontozni, de Suzuki WagonR+.


Töréstesztje nem gáz, szervó van, klíma is, de azzal már lehet gyengélkedne a motor.


Nekünk ilyen van, szerintem könnyű vele manőverezni, rövid, sok helyre befér, kis helyen is meg lehet vele fordulni.


400-500 ezerért lehet már találni, típushibája mindössze a lámpakapcsoló lehet, de egy új párezer forintos tétel.


Lányként valószínű nem fogod telerakni az autót, de egyébként egy jól pakolható autó is egyben :)


Fél lakás belefért, mikor több régi bútort levittünk a tanyára.

18F

2018. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Chevrolet spark lt.Elso autónak tökéletes.
2018. okt. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!