Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó egy pitbike?

Mire jó egy pitbike?

Figyelt kérdés

Soha nem tudtam megérteni mire jók.. kicsik, hangosak és semmi sebességük. Konkrétan életveszélyes az egész gép. Haverom is akar venni egy kínai 4 sebességeset , kxd, de ezeket a motor fajtákat ki nem állhatom.. Szerintem egy Aprilia sx 50 jóval hatékonyabb és gyorsabb. Az én 183 centimhez brutál nevetséges egy szerkezet, haverom 175cm de szerintem még neki is nagyon kicsi lesz..


Aki esetleg rájött erre a nagy rejtéjre, hogy mire valók ezek a csodagépek kérem mondja el nekem!... :D



2018. szept. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szórakozni, de nagyon ratyik az egyik haveroménak a dugattyú hajtókarját meghajlította nagyon gagyik
2018. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod-e, hogy mi az a "pit"? Ha nem akkor guglizd ki! Na, az ott való "stílusos" közlekedésre találták ki. Nem utcára.
2018. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

egyáltalán nem igaz hogy lassúak meg hogy gagyik.

a sebességük 90-100km/h ami terepen nem kevés.

nem aszfalthoz főúthoz tervezett motor.

erődben,kanyargós dimbes dombos terepen nem is mennél ennyivel.

lehet venni gagyi pitbike-ot is,sőt itt hazánkban azok vannak gyanítom túlnyomó tobbségben hisz azért a magyar nem keres annyit hogy 300+ koltson egy pitbike-ra.

de azért a komolyabbak,máskásabbak azok ilyen 350-500 ezer.

160ccm blokk azért már kitol magából 17-18lóerőt,súlyok kb 70kg vagy még annyi sincs.

/megjegyzem egy suzuki drz400 140kg 42lóerő/

nagyon jó nyomatékos motorblokkjuk van a piteknek és a kis súlyt könnyen viszi nehéz terepen is valamint a kisebb kerék miatt ugye kisebb a sugár is így nagyobb erőt tud átadni a kerékre mert ugye nagy motorok teljesítménye is főtengelyen van mérve nem keréken.

hogy mire jó a pit?

versenyzésre vagy csak simán hobbiból terep motorozásra.

ki kell próbálni ez olyan dolog,és el kell fogadni hogy külön műfaj,nem kell össze ereszteni nagy verseny krosszokkal.

2018. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag szórakozás. Aki nem szeret céltalanul motorozgatni, annak kizárt a pitbike.
2018. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!