Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hungaroringen egy vezetéstechn...

Hungaroringen egy vezetéstechnikai tréning hogy zajlik általában?

Figyelt kérdés

Fogalamam nincs melyik csomag, mert munkahelyemen "iskoláztak be" egy ilyenre. Aki volt már ilyenen leírná, hogy nagyjából hogy zajlik egy ilyen? Mennyi ideig tart, mit kell csinálni?

Köszönöm.


2018. szept. 28. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Beülsz az oktatóval a kocsiba. Te az anyósülésre, ő a kormányhoz. Körbeautóztok a pályán az akadályokkal, ahol ő megmutatja hogy kell az adott helyzetet megoldani. Ha ez meg van, visszavisz a starthoz, kiszálsz, és ennyi, készen is vagy.
2018. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint ő fogja vezetni a saját autómat és én nem is? :O Azt hittem fordítva lesz, ő ül az anyósülésen és nekem kell a feladatokat végrehajtani, ő csak instruál. Annak látnám több értelmét.
2018. szept. 29. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem, ő fogja vezetni, mert neki van elég rutinja, hogy bemutassa az adott szituban mit kell csinálni. Szépen is néznéki ki, ha neked kéne a kocsit irányítani, miközben csúszik, meg sodródik kifelé. Az baromi vezsélyes és felelőtlen lenne.
2018. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aham... Hát én azt gondoltam, hogy ez arra jó, hogy biztonságos körülmények között kipróbálhatom az autóm és a saját képességeim határát. Begyakorolhatom, hogy mit kell csinálni, ha megcsúszik az autó pl. Azzal, hogy valaki vezeti a saját autómat nekem nem lesz több rutinom... Mivel önkéntes a jelentkezés, lehet le is mondom mert így sok értemét nem látom. Köszönöm a választ.
2018. szept. 29. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Le ne mond, csak hülyítelek! Fogalmam sincs sincs hogyan zajlik egy vezetés technikai tréning. Boccs, de jót röhögtem rajta. Szerintem menj el, főleg ha ingyenesw. Egy napon még megmentheti az életedet.
2018. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Soha nem fogom megérteni, hogy mért jó másokat szándékosan félrevezetni. De remélem legalább örömöt szereztem.
2018. szept. 29. 16:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam ilyenen. Elég fárasztó volt egész nap, de tanulságos. Én vezettem az autóm, az instruktor be se ült, még mellém se.
2018. okt. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!