Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga, már kettő...

Forgalmi vizsga, már kettő volt, egyre jobban félek és elbizonytalanodtam. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

2 vizsgán vagyok tul, szuper jo oktatom van, kétszer is elnéztem a sebesseg becslés miatt nem adtam meg az elsőbbséget, azt hittem betudok kanyarodni. De nem mert sokaig manővereztem, nem

Voltam elég határozott, bátor , pedig ha nem gondolkozok szarakodok annyit simán jo. Na úgyhogy most megint mehetek, de már az önbizalmam a béka feneke alatt, pedig minden vizsgám elsőre meglett, nem is vagyok buta, erre itt szerencsétlenkedem a vezetéssel.. Bennem van, hogy utisten el ne rontsam, màr csak 3

X mehetek. Áh, meg mindenen görcsölök. Mi az istent csináljak, hogy az önbizalmam vissza térjen az úton? Az oktato, sôt a második vizsgabiztos szerint is tudok mindent, jol kezelem az autot, csak az önbizalom és a bátorság hiányzik még. Meg talán néha figyelmetlen vagyok, de azt még meg is oldom koncentrálok. De ez, h egyre félénkebb vagyok. Pedig annyi butább stb embernek van jogsija, komolyan nem értem. De kétségbe vagyok esve. 27 vagyok ès nő :D és be vagyok parázva :D annyira akarom mindig , olyan elszántan ülök be vizsgázni, hogy naa majd most, él elb@om.



2018. szept. 29. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ne csüggedj, van remény. Én is kétszer buktam, hogy már előtte volt motoros jogsim. de harmadikra sikerült. Én se voltam béna egyáltalán, csak nagyon izgultam. Nem szabad izgulni ennyi a lényeg. Megoldás lehet a biztosnak adott boríték is.
2018. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valahogy megpròbálom összeszedni magam. :D Esküszöm gondoltam rá, de nem mertem rákérdezni az oktatomnál azt szokták-e?! Màr csak az hiányzik abbol is baj legyen :D Meg nem is akartam “csalni”, ugy voltam vele megérdemeltem szeretném, mégis csak közlekednék azzal a jogsival masok es a sajat védelmemre inkább plusz òráztam, de már legutobb megfordult a fejemben.
2018. szept. 29. 21:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én szerdán buktam másodszor!Nagyon elkeseredtem,mert a többi vizsga nekem is elsőre meg lett!Az első bukás nem bántott,de ez most nagyon!Annyira,hogy félek megpróbálni harmadszor. :(
2018. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én az elsőnél borultam ki látvànyosan, sirtam. Másodjára nevetve fogtam a fejem, pedig nem volt min nevetni, mert megint penz és még mindig nincs meg. De én is elbizonytalanodt, h lehet nem is kellene nekem vezetni, tul gyáva vagyok hozzá stb. De közben iszonyat düh van bennen, hogy nehogy màt nekem ne menjen, sok embert ismerek, akinek van jogsija, de olyan szinten buta, mint a föld. Ugyh szedd össze magad te is, meg tudjuk csinálni. Önbizalom kell, és képes vagy rá. Nem izgultál te is? Azt kellene elhagyni, így a 3-nál már nem sok ujdonság érhet. Ugyh lazábban és magabiztosabban kell vizsgázni. Mondjuk, engem az idegesit, h elvileg 5x lehet forgalmi vizsgázni utána Pesten van valami, és van bennem egy ilyan, hogy “ úristen már csak 3x mehetek”, ettől még stresszelek picit.
2018. okt. 2. 11:31
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon izgultam,pláne az elsőnél,orr vérzéstől kezdve minden volt vizsga előtt.Én az elsőnél nevettem,nem is hitték el sokan,hogy megbuktam mert vidám voltam.De viszont a másik nagyon fájt,aznap éjjel többször felébredtem sírva és azóta is nagyon elvagyok keseredve.Mindenki biztat folytassam és hogy ne adjam fel,de az őnbizalmam darabokra hullott a második bukásnál,attól félek kávéskanállal se fogom tűrni össze kaparni. :(
2018. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudni* Bocsi átírta a telom. :)
2018. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem ma lett meg hònap végére a vizsgaidőpontom 😬 közvetlen elötte vezetek egy orát, meg 3x 2orát előző napokban. Basszus 40.000 ft , ha más nem motivál már a vizsgákra elmegy mindjart egy százas 😱. Meg kell csinálnom. Ezt tanácsolom neked is, az önbizalom kérdést előtte rendezd el magadban, én is riadtam fel, álmomban is parkoltam😐. Most már ott tartok, h muszáj végre sikerülnie. Ehhez az kell, hogy elhidd, hogy képes vagy rá. Nem félsz vezetni. Ja és mostmár ne izgulj. Már 2x voltál, ugyh ideje nem rágöocsölve elindulni. Neked nincs új időpontod?
2018. okt. 3. 00:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs,mert mondtam az oktatomnak,hogy én lehet abba hagyom és amíg nem heverem ki ezt a nagy csalódást ne kérjen.Második vizsga nekem is úgy volt,hogy 3x2 óra+a vizsga előtt én is mentem 1 órát még,így került a második vizsga nekem 51 000Ft-ba,mert szeptembertől felemelték 5000ft-ra az óradíjat., :(
2018. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Uristen, 5000/ora??? Nekem még 3500. Azota már emeltek 4500-ra azt hiszem, de mivel én mèg akkor jelentkeztem az autos sulihoz, mikor 3500 volt, nekem annyit kell fizetni végig. Ja értem, ugyan ez volt nálam is, de önállòsult, merr tegnap mikot hivtam már volt időpontom. :D mondjuk azt nem mondtam, hogy abba hagyom, azt csak itthon :D En is ugy gondoltam, h addig nem megyek mig össze nem szedem magam. Egy het alatt ott tartok, h nem adom fel. Neked az oktatod milyen?
2018. okt. 3. 11:54
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos az oktatom,és irtó türelmes is.Ő már az elsőnél biztos volt,hogy sikerülni fog nekem.Nekem 4500/óra volt mikor kezdtem,itt nincs olyan lehetőség,hogy annyival folytatod,amennyivel kezdted,mert ha emelnek az új árat kell már fizetni. 😕
2018. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!