Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A féklámpa ég viszont a...

A féklámpa ég viszont a helyzetjelző nem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ford Focus (2003 benzin) ferdehátú autómnál csak a jobb oldali hátsó helyzetjelző ég, viszont a bal oldali nincs kiégve, mert fékezéskor világít.

Mi lehet a gond, érintkezési hiba?



2018. szept. 30. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Fékezéskor nem a helyzetjelző világít, tehát vizsgáld csak meg közelebbről azt az izzók
2018. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ember miert vilagit a helyzetjelzod fekezeskor ?

Szerintem a feklampa jo a helyzetjelzo ki van egve, csak felrebeszelsz.

2018. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 db van a sárga villogó és a másik, ami tompán világít, ha bekapcsolom a tompított világítást és erősen, ha fékezem.Jobb oldalon minden tökéletes, bal oldalon viszont csak fékezéskor világít. ennél pontosabban nem tudom elmagyarázni :)
2018. szept. 30. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy nő vagy, és cseréltesd ki valakivel azt az izzót.:)
2018. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem vagyok nő XD Azt mondd meg nekem, ha már ekkora szakértő vagy, hogy jobb oldalon miért van így, ahogy leírtam és bal oldalon nem. Mondjuk sejtem, hogy nem focusod van, de még nem is láttál közelről Mk1 focus hátsó lámpát szétszedve ;) Sebaj gondoltam, hogy segítség helyett hülyének leszek nézve ez az oldal már sokszor bizonyított :)
2018. szept. 30. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem focusom van, ebben nem tévedsz. Segítséget pedig kaptál, csak nem élsz vele, inkább fújod a magadét.

Így lehetséges: [link]

2018. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kétszálas izzó van benne, és kétlem, hogy te szabad szemmel a műanyag mögött látod, hogy mindkét szál világít fékezéskor, nem csak az erősebbik a kettő közül.
2018. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szabad szemmel nem látom viszont volt segítségem, aki a kocsi mögé állt és úgy sikerült ezt megállapítani. Szerintem megvan a hiba is.Múltkor kiégett a bal oldali izzó és sztem olyat vettem bele ami egyszálas ( lehet hülyeséget mondtam :) A lényeg, hogy csak fékezéskor világít.
2018. szept. 30. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg megvan a hiba. Kicsit erőltetni kellett, hogy bemenjen oda. :D
2018. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De legalabb lattak mk1 focus hatso lampat.

:)))

2018. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!