Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az új, indexelés...

Mit gondoltok az új, indexelésnél kikapcsolódó Audi fényszórókról?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben volt. Szerintem nagyon idétlen és balesetveszélyes is egy ilyen félig megvakult autó, pislogó autó. A videóban 0:41-től indul azt ezt bemutató rész:


https://www.youtube.com/watch?v=8hglRXzsL9A



2018. szept. 30. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ledes ilyen, nem csak az Audi. Idétlen, de azert balesetveszélyes nem nagyon lesz tole az auto
2018. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó megoldás, mert sokáig a fehér lámpa mögé tették sok autóban az idexet, ami vagy erősen látszódott, vagy nem - és ez volt a jellemzőbb.

A hátsót nézve először nem értettem, hogy a villódzó index alatt miért pislákol még a piros lámpa is, de összeraktam, hogy így figyelmezteti 2×-esen a mögötte lévőt, hogy készüljön fel a fékezésre is. Szóval jó megoldás - szerintem.

2018. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

De ez nem Magyarorszagon van hanem Amerikaban.

Amerikaban van olyan auto aminek sarga az indexe hatul, van amelyiknek meg piros, igy nem csoda hogy ezt a videon lathato verziot engdelyezik.

2018. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon tök mindegy, a vezetők fele nem használja amúgy sem az indexet.
2018. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Háát most nem gépről írok és nem találom a kérdésem kb. 1 éve tettem fel, mert wlöttem ment valami vag konszern és olyan pici indexe volt, hogy gondoltam szólok neki, hogy valami bibi van mert nem megy az index, aztán persze én pirosat kaptam és könnyebb volt ide kiírni fotóval, itt írták, hogy ez az új trend, egy pici led, de most már e videó után lájkolom az Audi tervezőket, ez egy kiváló ötlet, így legalább nem mondható el, hogy valaki nem látta az indexet. :)
2018. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"indexelésnél kikapcsolódó Audi fényszórókról?" A videóban csak a nappali menetfény világít, a fényszóró nem.
2018. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"De ez nem Magyarorszagon van hanem Amerikaban."


Nagy-Britanniában ugyan ilyen az új audik indexe.


6-os! Nekem tompított fényszórónak tűnik, és nem helyzetjelzőnek ahogy te írod.

2018. szept. 30. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 0:35 és 0:36 között látszik hogy nem világít a projektor, tehát csak a 2db DRL csík világít.
2018. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as. Láttam már éjszaka ilyen audit. Mikor indexelt kikapcsolt a tompított fényszórója, és csak az egyik oldalon világított, a máásikon meg az index. Akkor vagy ő nem kapcsolta fel a tompítottat, és úgy közlekedett éjszaka, vagy te látod rosszul.
2018. szept. 30. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a múlkor láttam egy ilyen új VW-t. De ott annak csak az első helyzetjelzője kapcsolt ki indexeléskor. Vagy inkább olyan mintha váltott volna színt.
2018. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!