Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul az autóm?

Miért nem indul az autóm?

Figyelt kérdés
Ma reggel szokás szerint pöccre beindult majd 5 percnyi járatás utan elindultam volna vele de lefulladtam.. majd próbálom indítani es semmi. Se az önindító hangját nem hallom semmit. Ismerőseim immobiliser blokkolásra tippelnek. Az autót távkapcsolóval nyitom zárom. Kulccsal is próbáltam de semmi. Próbáltam hogy leveszem az aksiról a sarut majd vissza teszem. Sikertelen. Egyebkent egy 1997es Honda Civicről van szó. Fontos lenne hogy el tudjam indítani. Esetleg az immobilisert le lehet kötni?

2018. okt. 1. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. okt. 1. 21:37
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne kia shumáról lenne szó! Eltört a chipp a kulcsba csináltattam másikat de viszont az immo dobozba is át lett írva a kód! De miután kivettem az immo dobozt rá inditottam és most meg az új immos kulcsal nem indul! Mit tegyek segítsetek
2018. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!