Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Négyszáz körül ki lehet fogni...

Négyszáz körül ki lehet fogni egy Volvo kombit, ami még pár évet elgurul baj nélkül?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Felhúzós Matchbox.

Vagy kindertojás.

2018. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyeneket miért kell írni?
2018. okt. 2. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen autóra lehet azt mondani, hogy 400.000 körül meg tudod venni, és elgurul pár évet baj nélkül?

Ez már eléggé az ezotéria kategória. Szerintem.

Az, hogy Volvo, pedig csak nehezítő tényező.

2018. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Volvok jó autók.
2018. okt. 2. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó, de használtan autót nem kapsz, aminek évekig nincs baja. Átlagosan, ha nem is nagyobb, de az új autóknál is van.


Kéz lt szalonautónk volt a családba, közös, családi. Az egyik 2 éves korában lett totalkarra törve, annak is volt probléma a klímával.


A másik ugyan olyan autó volt, annak felfüggesztés bajai voltak, azt mondták az út miatt ahol használjuk, 3 évesen hátsó felfüggesztés, 4 évesen hátsó féklámpa kábel, ami nem tűnik nagynak, de 30 ezret legomboltak érte.


Szóval olyan autót ami elgurul éveket akkor kapsz, ha garázsban áll.

2018. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés lényege. Akkor úgy mondom, hogy nagy javítás, egyszerre többszázezres kiadás nélkül.
2018. okt. 2. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:

a kérdés érthető, ne légy türelmetlen.

Te egy volvót szeretnél bagóért. van, sok is. csak négyszázért nem kapsz olyant, amit átengednek a (igazi) műszaki vizsgán.

Vettünk mi is, de hónapokig javítottuk. én hegesztettem a kasznit, tudom milyen. minden rossz volt. most már elgurul évekig.

2018. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D. Brasco ***** válasza:

"Nem ez a kérdés lényege. Akkor úgy mondom, hogy nagy javítás, egyszerre többszázezres kiadás nélkül."


Ez így ezotéria kategória.....biztos van olyan autó amin 2évig max olajat meg légszűrőt kell cserelni,van amelyik meg a masodik hónapban összefossa magát...mondjuk ráadásul egy fődarab mint pl a váltó stb....4kiloért meg mondanom sem kell hogy az elsőnek említett autó nem létezik

2018. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Új autókat szoktam venni. Azok közül csak a suzukim gurult el gond nélkül éveket.

1. Tesco gazdaságos elektromos kerékpár árban akarsz megbízható autót?

2. Szegény vagy mint templom egere és volvot akarsz?

3. Mi a kérdés? Hasznaltauton nem találtál? Gondolod itt valaki megmondja, hol vannak 400ért a szalonálapotú volvok?

4. Írod nem kell rákölteni százezreket. A hibátlan szuzukimra költöttem csak az idén: 100 ért gumik. 80 szerviz (fékbeteét stb.) jön még idén műszaki. Nincs gond az autóval és 200 egy évben. És nem volvo. Volt felsőbb kategóriás autóm. Ott szorozhatod a költségeket 2vel

5. Benzint se fogyasszon?

2018. okt. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!