Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy gyorsításnál rángatni...

Nagy gyorsításnál rángatni kezdett az autó, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ki akartam kanyarodni ma egy kereszteződésből, nagy volt a forgalom és nem akartam senkit feltartani így nagy gáz kis kuplunggal indultam, kerék csikorog stb stb és egyszer csak nagyon fura hangja lett a motornak és nagyon nagyon el kezdett rángani az egész kocsi. Gyorsan félre álltam leállítottam, kivettem sebességből, újraindítottam és mintha semmi se történt volna. Mi lehet a probléma?

Gondolom a kuplung nem bírja a nagy terhelést és akkor csere?


ui: indulás után ameddig nem megyek vele egy kicsit csörgő féle hang jön amikor ki van nyomva a kuplung. ez a rángatós eset előtt történt reggel, tőle független volt ez a hang


2018. okt. 2. 20:07
 1/6 A kérdező kommentje:
de nem csúszik, nem vettem észre
2018. okt. 2. 20:08
 2/6 anonim válasza:
0%
Te is egy száguldó majom lehetsz..
2018. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is értem, ha kiakarok fordulni egy kereszteződésből de úgy hogy ne tartsak fel senkit (de ne is dudáljanak le, mert akkor meg egy tötymörgő majom vagyok) akkor egyből száguldozok? kérlek..
2018. okt. 2. 20:13
 4/6 anonim válasza:
0%
Lenne mit mondanom de majd más leírja.
2018. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2018. okt. 2. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipörgésgátlónak csúfolják
2018. okt. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!