Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mehetek szuperspor...

Szerintetek mehetek szupersport motorral túrára?

Figyelt kérdés
Új vagyok a motorozás világában és sajnos nem nagyon értek még hozzá ,de jövőhéten megveszem az első motorom. ( Régen motoroztam csak nagyon kicsiken ) Egy kawasaki ninja 400-at néztem ki, rengeteg helyen ajánlják kezdő motornak. Annyi kérdésem lenne ,hogy ezzel elmehetek majd jövő nyáron kisebb motoros túrákra ,vagy akár egy szlovéniai kanyar vadászatra? Újonnan venném a motort...szerintetek nem baj ha új motort veszek ? Nem vagyok a leggazdagabb, de évek óta erre spórolok kb 3 millióm van összvissz mindenre felszereléssel együtt. Nagyon köszö*öm a válaszokat előre is .

2018. okt. 3. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú hát azt kell mondjam 3 millió forint még autóvásárlás tekintetében is sok pénz, lehetőségek tárháza.

Ha egy "tapasztalt" gyorsaságisra hallgatsz, ennyi pénzt jobban és okosabban is el lehet költeni, kezdve azzal hogy kezdő vagy, jogsidat nem írtad hogy milyen mert annak fejében lehet ajánlani néhány gépet, jobbnak látnám ha használt motorok között nézelődnél úgy 1-1,4M ft között


Ha keményen spóroltál, ami felől nincs is kétségem, akkor a maradék pénzt rakd el, mert gondolom szeretnél idővel nagyobb motort is.

A ruhákat aszerint válaszd/vedd amire szükséged van, nekem van egy bőrdzsekim, kesztyűm, sportcsizmám, és a sisak.

Városban sisakon kívül nem használom a többit(kis sebesség, nincs akkora rizikó) szerpentinre felveszek mindent, van aki kifogásolja a farmer nadrágot is, nekem elég.

2018. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1,9 millióért nem vennék 400-as 45lovas motort. Kezdésnek egy jó kis GS500-at ajánlanék, a maradék 1milló pedig majd jó lesz A jogsira meg egy Z750-re később.
2018. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a2
2018. okt. 3. 21:40
 4/9 A kérdező kommentje:
220 ezret keresek nettóba, szóval elég kemény spórolás volt, 18 éves korom óta rakok félre. Nem mentem nyaralni tavaly,tavalyelőtt se . Szóval nem volt könnyű ,de megszenvedtem végül :D
2018. okt. 3. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszoakt amúgy :)
2018. okt. 3. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se ekkora motort vennék ennyiért, de a te pénzed, te döntésed, ugye. Az új motornak is megvannak az előnyei, nekem egy alig használt volt a tökéletes, de van, aki maradéktalanul boldog egy erősen használttal, ami azért elég jó ahhoz, hogy még sok év legyen benne.


Persze, hogy mehetsz túrára, miért ne? Ha már sokat költesz motorra, számomra evidens, hogy túrázol és szerpentinezel is, az poén. Nekem kisebb motorom van, többnapos túrákra is mentem vele, persze nem a legelején, előbb bele kellett jönnöm, de jövő nyárig azért még van idő s a totál kezdő nálam csak jobb lehetsz.

2018. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi haver a bíztatást :) Az a baj, igazából nehezen találok még egy ilyen jó motort a2-es kategóriában és sajna 2018-as ,így nincs lehetőségem használtat venni.
2018. okt. 3. 23:45
 8/9 anonim ***** válasza:

"igazából nehezen találok még egy ilyen jó motort a2-es kategóriában"

Ezalatt mit értesz?

Szerintem egy MT-07-nek a 35kw-os verziója jobb ennél.

2018. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy MT07 szerintem is jobb választás, vagy akár egy Honda CB500R.
2018. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!