Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb műszerfalápol...

Melyik a legjobb műszerfalápoló amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beruháznék egy jó műszerfalápolóra a kis 206osomhoz,de nem tudom,hogy melyik a legjobb amit érdemes megvásárolni. olyat keresek,aminek az illata is jó,kellemes. köszönöm szépen a válaszokat! :)

#műszerfal #mászerfalápoló #apoló #műszerfal tisztítás
2018. okt. 6. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hehehe.


Az igazság az, hogy mindegyik szilikon.

Rafujod megtörlöd és kész.

Én sima 600 Ft-os kentaurt veszek az obiba. Annyi hogy nem illatos

2018. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően 2 fajtára lehet őket osztani:


Vannak a fényes hatásúak(ezt páran szeretik, de szerintem nagyon rosszul néz ki utána, mintha zsíros lenne), és vannak a matt hatásúak.


Illatot pedig már gyártó válogatja.

2018. okt. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A német Nigrin és a lengyel K2 termékeket tudom ajànlani.
2018. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Aldiban kapható pumpás vált be legjobban. Igaz, illata nincs igazán, de nagyon szép lesz utána a felület és valami 1000Ft, ami nagyon sokáig elég.

A Sonaxnak van ugyan ilyen, ugyan ilyen eredménnyel, csak más a flakonon a felirat és sokkal drágább. Nem lennék meglepve ha az Aldist is ők gyártanák. Mivel ezek vizes bízisúak, nem hiszem, hogy szilikon lenne benne.

2018. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Sonax vagy Turtle Wax. Kiváló termékeik vannak. Vagy valóban ajánlható a már említett Nigrin is.
2018. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!