Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault clio 1.6.16V vagy...

Renault clio 1.6.16V vagy opel corsa 1.2.16V?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Kevesebb fogyasztás, kissebb fenntartási költség, olcsóbb alkatrészek, kevesebb hibalehetőség?

#választás #kisautó #Opel Corsa #időtállóság #renault cilo #alcsony fogyasztás #olcsó alkatrészek #kevés fenntartási költség
2018. okt. 6. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
olcsó és jó olyan nincs
2018. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az van, hogy itt nagyon jelentős különbségek vannak erőben. Nem mindegy.
2018. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétabban?
2018. okt. 10. 15:13
 4/6 anonim válasza:

Már csak a két kocsi évjáratától is függ... A kérdésed alapján ezredforduló környéki B corsákra tippelek és a Clio II-re. Corsa 1.2 16V 65 lovas, valószinü 7 liter körül eszik majd kombináltba ha relative rendben van. A Clio 1.6 16V-be 107 lovat szorítottak ebben az időben, 7-8 literes fogyasztással. Szerintem az opelnek olcsóbbak az alkatrészei, viszont tudom hogy szeretnek rohadni, renaultról nincs infóm.

Teljesen attól függ hogy mire szeretnéd használni. Tehát ha leírod milyen évjáratban gondolkodsz, milyen árban, milyen használatra és vezetési stílusra szeretnéd használni, könnyebb dolgunk lesz.

Ha nem városi használatra kell, egy régi dízel nem rohadó kasznival kimegy veled a világból. Ha városi kis szaladgálós kocsi kell akkor egy nagyon pici benzines (corsa B 1.2 8V, hogy egyszerű legyen)

2018. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(Előző) És már rohadó kocsit ne vegyél, szánj rá többet. Rohadó alváz egy régebbi kocsinál gazdasági totálkár. Én B Corsa 1.0 12V árát belevertem mégegyszer házi lakatolásra, kb full alja cserélve lett, nem biztos hogy megért 2x 140 ezret :D
2018. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 10.16. 13 órai válaszoló! Nagyon örülök a válaszodnak, végre használható infók! Köszönöm, és hogy még segíteni probálsz! 2001-2005 körüli c corsat vagy cliót szeretnék, 5-600.000 ft körül, benzines, kis csajos kocsit vidékről városba dolgozni szaladgálóst, ami aránylag keveset fogyaszt és kevés a fenntartási költsége, nem túl drága hozzá az alkatrész! Hálás köszönet, ha elmondod a véleményed!
2018. okt. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!