Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem látható gyakran az...

Miért nem látható gyakran az eladó járművek rendszáma képeken?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában elkezdtem böngészni autós hirdetéseket, és feltűnt, hogy egyes hirdetők leveszik/kisatírozzák a rendszámtáblát. Ennek mi az oka?
2018. okt. 7. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Idióta pótcselekvés. Személyiségi jogokra hivatozással, holott semmi nem derül ki abból, hogy GKI-222 vagy JEW-666 vagy ICF-241 vagy akármi.


Magánember úgysem tudja lekérni.

Ráaadásul a hirdetésekben vannak mailcímek és telefonszámok, amik sokkal személyesebbek, min az, hogy PNA-001

2018. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Exo válasza:

vagy külföldről behozott, vagy kereskedő és, hogy ne tudj infót kérni rendszámtábla alapján.

Ezzel csak mo-i autók:

[link]


de ha jól tudom van olyan adatbázis is ahol eu szerte infót kaphat az ember az alvázszám alapján.

2018. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor érdemes kicsit körültekintőbben kezekni az eféle hirdetéseket. Adatbázis-lekérdező oldalakból én a voltetorve.hu-t ismerem, de lehet utána olvasok jobban annak is, amit te linkéltél.
2018. okt. 7. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én se értettem soha ezt..

ügyfélkapus regisztrációval tudsz lekérdezni adatot az autóról (hát sokkal okosabb nem lesz) de csak az autóról a tulajdonosról semmit.

2018. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!