Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli gumi választás?

Exo kérdése:

Téli gumi választás?

Figyelt kérdés

Téli gumi vásárlás előtt állok és szeretnék segítséget kapni, hogy valaki használ-e ezek közül valamilyet és mik a tapasztalatai? vagy esetleg milyet ajánlotok?

Az autóm Seat Ibiza (2004 benzin) 1.4 16v 75LE (55kw)

3 gumi fajta közt vacilálok

Vredestein Snowtrac 5 185/60 R14 82T

Hankook W452 185/60 R14 82T

Firestone Winterhawk 3 185/60 R14 82T



2018. okt. 7. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Azt válaszd amelyik szimpatikus. Mivel nem te vagy Schumaher, így nem éreznél különbséget a gumik között. Hétköznapi közlekedésre mindhárom alkalmas.
2018. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2018. okt. 7. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért pl egy Linglong és egy Continental között észrevehető a különbség!

Amiket felsoroltál, nagyjából egy kategória. Jó minőségű, jó ár-érték arányú gumik. Nagy különbség ezek között tényleg nincs. Azt választanám, amelyiknek legalább minimálisan jobban szerepelt teszteken, vagy jobban tatszik a mintázata, vagy olcsóbb.

2018. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tesztek alapján választok mindig.
2018. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszokat, ha jól értelmeztem ezeket az ADAC teszteket, egész jól szerepeltek.

Igen azért nem neve nincs gumit tervezek venni, hanem középkategóriást.

2018. okt. 7. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hankook a tuti a listáról, de a másik kettő is már nagyon jó gumi, nem gagyi márkákról van szó.
2018. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind a 3 jó abroncs.az ár döntsön.
2018. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!