Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőr megbüntethet ha igazolt...

Rendőr megbüntethet ha igazoltat és nincs műbizonylatom a sport kormányról?

Figyelt kérdés

Én magam szerelném be, nem kell hozzá túl nagy tudomány nem mennék ezért szerelőhöz..

Egyébként egy szerelő mennyit kérne ezért a rettentő bonyolult 5p-es dologért?



2018. okt. 7. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Jegyzőkönyvez, feljelent és mehetsz műszakira.
2018. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az nem hangzik jól.

Régi Swift gyári kormánya annyira vékony, nagyon nem áll nekem kézre, fogás sincs nagyon rajta + még kinézetre is gyatra. Akkor mit lehet tenni?

2018. okt. 7. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Jó lenne tudni milyen autóról van szó. A sportkormányod gyanítom nem gyári és még csak nem is légzsákos. Olyat pedig szerintem legálisan nem építhetsz be amivel az autó biztonsági szintje romlik. Légzsakos kormányt légzsák nélkülire nem cserélhetsz, se szerelőnél se otthon, se műbizonylattal se anélkül.

Lehet hogy létezett az autodhoz való gyári sportkormány is, adott esetben legzsakos is, olyan ami tényleg az autódba való. Szerintem inkább keress egy olyat.

2018. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a szerelésről kell a bizonylat,hanem a kormányról.Annak ott kell lennie nálad igazoltatáskor,műszakin.
2018. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
38%
Maga a műbizonylat magában semmit nem ér,jelentőssége nulla!Ha van a rendőr attól még ugyanúgy megbüntet,tekintve hogy az átalakitast be kell irni a forgalmiba!Es ahhiz kell majd a műbizonylat mikor szemlézik,de csak az magában semmire nem elég!
2018. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Suzuki Swift.

Többfajta gyári kormány létezik, ha beszerelnék egy másik típusú, de gyári kormányt abból lehet gond? Esetleg ha találok egy GTI kormányt.

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek mind Swift kormányok, nincs légzsák az autóban!

2018. okt. 7. 22:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt ,kipufogót,üveg fóliázást és még sok mást sem (de van amit igen) írnak be a forgalmiba.Az autó jelentős műszaki állapotán(átalakítás fütóművön,motor teljesítmény változás,motorkód,szám,ismertető jegy:szín).Na ezeket írják be 5-ös
2018. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha az a bajod, hogy vékony a kormány, akkor ballagj el a Tescoba és vegyél 3000 Ft-ért egy kormányvédőt. Így nem büntet meg senki, jól is nézhet ki és olcsón megúsztad.
2018. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy másik típusú gyári kormányt szerelsz be azt max műszakin veszik észre
2018. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia cartárs! Bütykös kormányt tegyél bele, első Swiftemen a vékony förtelem volt, azzal max. verekedni tudsz , de városba használhatatlan. Én gl Swiftbe tetettem glx azaz bütykös kormányt, senki nem szólt érte soha. Max. A Suzuki fanatikusok mint én vesszük észre, hogy adott évjárathoz nem tette ezt bele a gyár, de ott is van eltérés mert 1995-ben tettek már 3 villásat is glx Swiftbe meg bütyköset is, meg 2002-ben glx ezresbe vékony kormányt, ilyen pálda is van. Gti már neccesebb.
2018. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!