Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedves Motorosok! Segítség...

Kedves Motorosok! Segítség kellene 50cm³-rel kapcsolatban. Milyen kialakítás lenne nekem ideális?

Figyelt kérdés

(Minden kérdés 50cm³-re tartozik. )

AM jogosítványt készülök letenni. Ezzel semmi probléma sincs, de milyen motor lenne alkalmas? 180cm magas vagyok a tömegem elhanyagolható. Sportmotorra nagyon rá kéne hajolnom? Vagy enduro alkalmasabb lenne? Mennyibe kerül egy enduronak a karbantartása? Esetleg kisebb túrákhoz milyen kialakítást ajánlotok? Fontosabb tapasztalatokat megosztanátok?



2018. okt. 8. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked mindegy a kategória, csak kényelmes legyen? Na ilyet se hallottam még. Ülj robogóra. Az a legkényelmesebb.
2018. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, a robogó a legjobb.

50ccm-is sport motor egy vicc. Olyan a hangja mint egy szúnyognak, cserebe nem megy 😂. 180cm-vel te is nevetséges lennél rajta, + a derekad kb fél órát bírná.

A karbantartása is több egy endurónak mint egy robogónak. Már ha a bozótban használod. Városban nincs nagy különbség.

Ha kisebb túrára is mennél jobb a robi. Kényelmesebb, több rajta a hely, stb.

Az alap karbantartás évenkénti olajcsere, levegőszűrő csere, bowdenek zsírzása. Nézz utána az olaj, olajszűrő, levegőszűrő árának.Ez a biztos kiadás évente. + a biztosítás.

A többi az kopóalkatrész, nem kell évente cserélni csak amikor elkopik, elromlik. Gumik,fékbetétek, kuplung, gyertya, stb.

2018. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!