Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül napjainkban...

Mennyibe kerül napjainkban egy B kategóriás jogosítvány megszerzése, úgy összeségében milyen árral kell kalkulálni? A KRESZ részét e - learning szeretném elsajátítani . Az autós iskolák részlet fizetési lehetőséget szoktak biztosítani?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 08:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A "Pesten megtanulsz vezetni" dologhoz annyit tennék hozzá, hogy nem az iskolában fogsz megtanulni jól vezetni. Ott nagyjából csak az alapokat fogod tudni, komolyabb forgalomba, szituációkba nem fognak belevinni.
2018. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valóban nem az oktató mellett tanul meg vezetni, de ezt nem is állította senki.

Azt sem lehet azonban elvitatni, hogy aki oktató mellett megtapasztal bizonyos dolgokat, az később, már egyedül vezetve tudja hasznosítani azokat a tapasztalatokat, ellenben, aki olyan helyen tanult vezetni, vizsgázott le, ahol sem buszsávok, sem vilamos nincs, sőt még az elméletet sem tanulta meg, közülük sokan évek múlva sem mernek bemenni olyan helyekre, ahol "bonyolult" a közlekedés

2018. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk le vizsgázok vidéken , még mimdig van lehetőség gyakorló órát venni Budapesten nem? 👀
2018. okt. 16. 08:06
 14/15 anonim válasza:

Nem tudom,aktuális-e még a kérdés...

Szerintem mindegy,h hol tanulsz vezetni. Nekem pl senki nem jött Budapesttel,h ha ott tudok,akkor máshol is.

Apukám azt mondta,h ha télen megtanulok vezetni,akkor mindig tudok. És szerintem az sem mellékes,h érdekelt a vezetés,szerettem is. A mai napig.

Amikor én vizsgáztam,még külön volt a rutin a várositól,tél volt. A rutin vizsga előtti nap leszakadt a hó. Úgy beparáztam,h nem sikerült,csak másodszor. A városi vezetést télen csináltam,sokszor hóban,csúszós úton,vizsga napján ónos eső esett,jeges volt az út...

Gondoltam,én uralom az autót,nem pedig fordítva. Elsőre megvolt.

Pesten meg visz a forgalom,és mindig van vmi,amiért módosul vhol a közlekedés rendje. Az alapvető dolgokat kell tudni,a többit meg a helyzet hozza.

Nyugodtan vizsgázz kis városban,nem ezen múlik,h sikerül vagy nem.

2019. febr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ja,és igen. Jogsi mellett is vehetsz gyakorló órákat Budapesten.
2019. febr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!