Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Ford...

Csiborro kérdése:

Mi a véleményetek a Ford Mondeo 2002 évj.2. 0 benzines autórol (145 lóe.107 kw,127. 000 valós km-el) hibái, fogyasztás, előnyei, hátrányai? Mennyit ér kb?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Prolimobiiil!!!
2018. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az 1-essel ne tőrődj, azt sem tudja eszik-e vagy isszák a kocsit. Max. az anyósülésen tud ücsörögni..


Amit írtál az már egy öreg kocsi, azt már nem szabad, de ezt igen:


[link]

2018. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A #2-essel se törődj :D


A 2002-es MK3: öreg, rohad, berohad a hátsó féknyereg ( típushiba), ha elgyengülnek a szívósorban az örvénykeltő lapátok akkor behullanak a motorba.

Viszonylag egyszerű és megbízható technika, ha nem lepusztult példány akkor vállalható.


Fogyasztása városban 10-11 liter.

2018. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 se törődj! :D


Ja ,de igaza van, fenébe.


Előnye:szélvédő fűtés , jól jön télen.

2018. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, a fűtőszálas szélvédő igen nagy kincs. Nem is igazán értem miért nem alap más, "prémiumabb" autóknál.
2018. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy 1995-től lehet ilyen füthető szélvédősöket kapni ghia felszereltségbe a Fordéknál. Csak tényleg sok a típushiba :/ tegnap néztem hahun 200 körül már kapok fűtőszálas szélvédővel ilyen cuccot. Új Dáciás emberke meg vakarja le a jeget.. "groteszk". :)
2018. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hibái? Az hogy Ford. Előnye? Olcsó. Mennyit ér? Semennyit. Boccs de ez a véleményem. Igaz, az összes többi szutyok alsókategóriás proli tömegmárkáról ugyan-ez a véleményem: VW, Skoda, Opel, Suzuki. Az autó a német prémiumtriónál kezdődik.
2018. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetes te megvagy huzagolva. Aki nem apuci tárcájából vásárol autót annak igenis számít hogy olcsó legyen az autó. Nekem ford és orrom van 3 éve és egyszer se robbantam le stb. Szóval a kicsi occo kocsik is jók..
2018. okt. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!